Standen

  • 1 dec. 10:00: Forza Hoogland MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 FB, Datum: zaterdag 1 december, 10:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:00: Forza Hoogland MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 FB, Datum: zaterdag 1 december, 10:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:00: Forza Hoogland MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 FB, Datum: zaterdag 1 december, 10:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:30: AVV Keistad JC 1 - Leython DC JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CA, Datum: zaterdag 1 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:30: AVV Keistad JC 1 - Leython DC JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CA, Datum: zaterdag 1 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:30: AVV Keistad JC 1 - Leython DC JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CA, Datum: zaterdag 1 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:30: AVV Keistad MA 2 - Voleem MA 1

    Wedstrijd: 3000MA1E1 EB, Datum: zaterdag 1 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:30: AVV Keistad MA 2 - Voleem MA 1

    Wedstrijd: 3000MA1E1 EB, Datum: zaterdag 1 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 10:30: AVV Keistad MA 2 - Voleem MA 1

    Wedstrijd: 3000MA1E1 EB, Datum: zaterdag 1 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 FA, Datum: zaterdag 1 december, 13:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

  • 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 FA, Datum: zaterdag 1 december, 13:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

  • 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 FA, Datum: zaterdag 1 december, 13:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

  • 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 FA, Datum: zaterdag 1 december, 13:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

  • 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 FA, Datum: zaterdag 1 december, 13:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

  • 1 dec. 13:00: Dros-Alterno JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 FA, Datum: zaterdag 1 december, 13:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN

  • 1 dec. 14:00: Cito MA 1 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 EB, Datum: zaterdag 1 december, 14:00, Speellocatie: De Koppeling, De Clomp 1918, 3704KS ZEIST

  • 1 dec. 14:00: Cito MA 1 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 EB, Datum: zaterdag 1 december, 14:00, Speellocatie: De Koppeling, De Clomp 1918, 3704KS ZEIST

  • 1 dec. 14:00: Cito MA 1 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 EB, Datum: zaterdag 1 december, 14:00, Speellocatie: De Koppeling, De Clomp 1918, 3704KS ZEIST

  • 1 dec. 14:15: Salvo '67 DS 2 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G HL, Datum: zaterdag 1 december, 14:15, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 14:15: Salvo '67 DS 2 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G HL, Datum: zaterdag 1 december, 14:15, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 14:15: Salvo '67 DS 2 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G HL, Datum: zaterdag 1 december, 14:15, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 14:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A KL, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 1 dec. 14:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A KL, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 1 dec. 14:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A KL, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 14:30: Woudenberg MB 1 - SDS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DE, Datum: zaterdag 1 december, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 EH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 EH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 EH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 EH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 EH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 15:00: Sparta Zelhem MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 EH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 15:00: Voleem DS 5 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H FL, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 1 dec. 15:00: Voleem DS 5 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H FL, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 1 dec. 15:00: Voleem DS 5 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H FL, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 1 dec. 15:00: Voleem HS 6 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C DH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 1 dec. 15:00: Voleem HS 6 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C DH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 1 dec. 15:00: Voleem HS 6 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C DH, Datum: zaterdag 1 december, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 1 dec. 16:00: Salvo '67 DS 1 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F HL, Datum: zaterdag 1 december, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 16:00: Salvo '67 DS 1 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F HL, Datum: zaterdag 1 december, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 16:00: Salvo '67 DS 1 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F HL, Datum: zaterdag 1 december, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 16:00: Salvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E HL, Datum: zaterdag 1 december, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 16:00: Salvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E HL, Datum: zaterdag 1 december, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 16:00: Salvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E HL, Datum: zaterdag 1 december, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 DI, Datum: zaterdag 1 december, 17:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 DI, Datum: zaterdag 1 december, 17:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 DI, Datum: zaterdag 1 december, 17:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 DI, Datum: zaterdag 1 december, 17:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 DI, Datum: zaterdag 1 december, 17:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 17:00: Sparta Zelhem MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 DI, Datum: zaterdag 1 december, 17:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM

  • 1 dec. 19:00: EVV Bultman-Hartholt HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH EK, Datum: zaterdag 1 december, 19:00, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS ELBURG

  • 1 dec. 19:00: EVV Bultman-Hartholt HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH EK, Datum: zaterdag 1 december, 19:00, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS ELBURG

  • 1 dec. 19:00: EVV Bultman-Hartholt HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH EK, Datum: zaterdag 1 december, 19:00, Speellocatie: 't Huiken, Lange Wijden 33, 8081VS ELBURG

  • 1 dec. 9:00: AVV Keistad MB 3 - Kromme Rijn MB 1

    Wedstrijd: 3000MB3A1 FB, Datum: zaterdag 1 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 9:00: AVV Keistad MB 3 - Kromme Rijn MB 1

    Wedstrijd: 3000MB3A1 FB, Datum: zaterdag 1 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 dec. 9:00: AVV Keistad MB 3 - Kromme Rijn MB 1

    Wedstrijd: 3000MB3A1 FB, Datum: zaterdag 1 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Oberon DS 2

    Wedstrijd: 3000D2F LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Oberon DS 2

    Wedstrijd: 3000D2F LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Oberon DS 2

    Wedstrijd: 3000D2F LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1

    Wedstrijd: 3000D3H LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1

    Wedstrijd: 3000D3H LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1

    Wedstrijd: 3000D3H LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Gemini S HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E ED, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Gemini S HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E ED, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Gemini S HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E ED, Datum: vrijdag 1 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 20:00: Lovoc DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D IK, Datum: vrijdag 1 februari, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 1 feb. 20:00: Lovoc DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D IK, Datum: vrijdag 1 februari, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 1 feb. 20:00: Lovoc DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D IK, Datum: vrijdag 1 februari, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Oberon DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HB-2, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Oberon DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HB-2, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Oberon DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HB-2, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 9 - vv Nederhorst DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 9 - vv Nederhorst DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad DS 9 - vv Nederhorst DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 7 - vv Nederhorst HS 2

    Wedstrijd: 3000H3F LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 7 - vv Nederhorst HS 2

    Wedstrijd: 3000H3F LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 7 - vv Nederhorst HS 2

    Wedstrijd: 3000H3F LJ, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2

    Wedstrijd: 3000H4C HB-2, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2

    Wedstrijd: 3000H4C HB-2, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2

    Wedstrijd: 3000H4C HB-2, Datum: vrijdag 1 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 1 nov. 19:45: Keizer Otto-Trivolley DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D HK, Datum: donderdag 1 november, 19:45, Speellocatie: De Lunet, Amersfoortsestraatweg 18, 1411HD NAARDEN

  • 1 nov. 19:45: Keizer Otto-Trivolley DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D HK, Datum: donderdag 1 november, 19:45, Speellocatie: De Lunet, Amersfoortsestraatweg 18, 1411HD NAARDEN

  • 1 nov. 19:45: Keizer Otto-Trivolley DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D HK, Datum: donderdag 1 november, 19:45, Speellocatie: De Lunet, Amersfoortsestraatweg 18, 1411HD NAARDEN

  • 1 nov. 21:30: Keizer Otto-Trivolley HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB HK, Datum: donderdag 1 november, 21:30, Speellocatie: De Lunet, Amersfoortsestraatweg 18, 1411HD NAARDEN

  • 1 nov. 21:30: Keizer Otto-Trivolley HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB HK, Datum: donderdag 1 november, 21:30, Speellocatie: De Lunet, Amersfoortsestraatweg 18, 1411HD NAARDEN

  • 1 nov. 21:30: Keizer Otto-Trivolley HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB HK, Datum: donderdag 1 november, 21:30, Speellocatie: De Lunet, Amersfoortsestraatweg 18, 1411HD NAARDEN

  • 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 - MEVO DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 10 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 - MEVO DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 10 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 - MEVO DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 10 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 - MEVO DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 10 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 - MEVO DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 10 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:00: DIOS DS 3 - MEVO DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 10 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:30: DIOS HS 2 - BVC'73 HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HF, Datum: maandag 10 december, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:30: DIOS HS 2 - BVC'73 HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HF, Datum: maandag 10 december, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:30: DIOS HS 2 - BVC'73 HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HF, Datum: maandag 10 december, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:30: DIOS HS 2 - BVC'73 HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HF, Datum: maandag 10 december, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:30: DIOS HS 2 - BVC'73 HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HF, Datum: maandag 10 december, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 20:30: DIOS HS 2 - BVC'73 HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HF, Datum: maandag 10 december, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 dec. 21:00: Spaarnestad DS 4 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB GL, Datum: maandag 10 december, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 10 dec. 21:00: Spaarnestad DS 4 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB GL, Datum: maandag 10 december, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 10 dec. 21:00: Spaarnestad DS 4 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB GL, Datum: maandag 10 december, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 feb. 16:30: Zaanstad HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JA, Datum: zondag 10 februari, 16:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 10 jan. 19:15: SVU DS 1 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB BJ, Datum: donderdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 10 jan. 19:15: SVU DS 1 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB BJ, Datum: donderdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 10 jan. 19:15: SVU DS 1 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB BJ, Datum: donderdag 10 januari, 19:15, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 10 nov. 10:00: LIVO MC 2 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 JH, Datum: zaterdag 10 november, 10:00, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4, 6922JB DUIVEN

  • 10 nov. 10:00: LIVO MC 2 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 JH, Datum: zaterdag 10 november, 10:00, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4, 6922JB DUIVEN

  • 10 nov. 10:00: LIVO MC 2 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 JH, Datum: zaterdag 10 november, 10:00, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4, 6922JB DUIVEN

  • 10 nov. 10:00: LIVO MC 2 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 JH, Datum: zaterdag 10 november, 10:00, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4, 6922JB DUIVEN

  • 10 nov. 10:00: LIVO MC 2 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 JH, Datum: zaterdag 10 november, 10:00, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4, 6922JB DUIVEN

  • 10 nov. 10:00: LIVO MC 2 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 JH, Datum: zaterdag 10 november, 10:00, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4, 6922JB DUIVEN

  • 10 nov. 10:30: AVV Keistad MA 1 - VCV MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DE, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 10:30: AVV Keistad MA 1 - VCV MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DE, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 10:30: AVV Keistad MA 1 - VCV MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DE, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 10:30: AVV Keistad MB 3 - Afas-LEOS MB 2

    Wedstrijd: 3000MB3A1 FC, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 10:30: AVV Keistad MB 3 - Afas-LEOS MB 2

    Wedstrijd: 3000MB3A1 FC, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 10:30: AVV Keistad MB 3 - Afas-LEOS MB 2

    Wedstrijd: 3000MB3A1 FC, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 10:30: Taurus MC 7 - AVV Keistad MC 4

    Wedstrijd: 3000MC3E1 FB, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 10:30: Taurus MC 7 - AVV Keistad MC 4

    Wedstrijd: 3000MC3E1 FB, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 10:30: Taurus MC 7 - AVV Keistad MC 4

    Wedstrijd: 3000MC3E1 FB, Datum: zaterdag 10 november, 10:30, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 11:30: DIOS MB 1 - Blok '71 MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MB 1 - Blok '71 MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MB 1 - Blok '71 MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MB 1 - Blok '71 MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MB 1 - Blok '71 MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MB 1 - Blok '71 MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MC 2 - BVC'73 MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MC 2 - BVC'73 MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MC 2 - BVC'73 MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MC 2 - BVC'73 MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MC 2 - BVC'73 MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 11:30: DIOS MC 2 - BVC'73 MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Afas-LEOS DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KG, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Afas-LEOS DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KG, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Afas-LEOS DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KG, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 12:30: AVV Keistad MB 1 - Prima Donna Kaas Huizen MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 AE, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 12:30: AVV Keistad MB 1 - Prima Donna Kaas Huizen MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 AE, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 12:30: AVV Keistad MB 1 - Prima Donna Kaas Huizen MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 AE, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 12:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg MB 2 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 EA, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 10 nov. 12:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg MB 2 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 EA, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 10 nov. 12:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg MB 2 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 EA, Datum: zaterdag 10 november, 12:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 10 nov. 13:45: DIOS JB 1 - SSS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AC, Datum: zaterdag 10 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 13:45: DIOS JB 1 - SSS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AC, Datum: zaterdag 10 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 13:45: DIOS JB 1 - SSS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AC, Datum: zaterdag 10 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 13:45: DIOS JB 1 - SSS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AC, Datum: zaterdag 10 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 13:45: DIOS JB 1 - SSS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AC, Datum: zaterdag 10 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 13:45: DIOS JB 1 - SSS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AC, Datum: zaterdag 10 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 14:00: Kids Aktief US DS 4 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB IL, Datum: zaterdag 10 november, 14:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 10 nov. 14:00: Kids Aktief US DS 4 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB IL, Datum: zaterdag 10 november, 14:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 10 nov. 14:00: Kids Aktief US DS 4 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB IL, Datum: zaterdag 10 november, 14:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 10 nov. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Sovoco DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Sovoco DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Sovoco DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 14:30: AVV Keistad HS 2 - Switch Hooglanderveen HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KG, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 14:30: AVV Keistad HS 2 - Switch Hooglanderveen HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KG, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 14:30: AVV Keistad HS 2 - Switch Hooglanderveen HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KG, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 14:30: Scylla MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 CD, Datum: zaterdag 10 november, 14:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Nuovo DS 2 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N JH, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: Doorwerth, Dalweg 3, 6865CZ DOORWERTH

  • 10 nov. 15:00: Sovoco MA 2 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 DB, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 10 nov. 15:00: Sovoco MA 2 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 DB, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 10 nov. 15:00: Sovoco MA 2 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 DB, Datum: zaterdag 10 november, 15:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 10 nov. 15:30: Zovoc JC 1 - AVV Keistad JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 GC, Datum: zaterdag 10 november, 15:30, Speellocatie: Noord-Westerhal, Buytenparklaan 6, 2717AX ZOETERMEER

  • 10 nov. 15:30: Zovoc JC 1 - AVV Keistad JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 GC, Datum: zaterdag 10 november, 15:30, Speellocatie: Noord-Westerhal, Buytenparklaan 6, 2717AX ZOETERMEER

  • 10 nov. 15:30: Zovoc JC 1 - AVV Keistad JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 GC, Datum: zaterdag 10 november, 15:30, Speellocatie: Noord-Westerhal, Buytenparklaan 6, 2717AX ZOETERMEER

  • 10 nov. 16:00: DIOS DS 2 - Dash DS 4

    Wedstrijd: 5000D1C IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS DS 2 - Dash DS 4

    Wedstrijd: 5000D1C IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS DS 2 - Dash DS 4

    Wedstrijd: 5000D1C IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS DS 2 - Dash DS 4

    Wedstrijd: 5000D1C IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS DS 2 - Dash DS 4

    Wedstrijd: 5000D1C IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS DS 2 - Dash DS 4

    Wedstrijd: 5000D1C IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS MA 1 - BVC'73 MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS MA 1 - BVC'73 MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS MA 1 - BVC'73 MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS MA 1 - BVC'73 MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS MA 1 - BVC'73 MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:00: DIOS MA 1 - BVC'73 MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IL, Datum: zaterdag 10 november, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 10 nov. 16:15: VC Allvo JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 BD, Datum: zaterdag 10 november, 16:15, Speellocatie: Waterwijk, IJsselmeerweg 48, 1316RK ALMERE

  • 10 nov. 16:15: VC Allvo JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 BD, Datum: zaterdag 10 november, 16:15, Speellocatie: Waterwijk, IJsselmeerweg 48, 1316RK ALMERE

  • 10 nov. 16:15: VC Allvo JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 BD, Datum: zaterdag 10 november, 16:15, Speellocatie: Waterwijk, IJsselmeerweg 48, 1316RK ALMERE

  • 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 3 - Sovoco HS 2

    Wedstrijd: 3000HPB KG, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 3 - Sovoco HS 2

    Wedstrijd: 3000HPB KG, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 3 - Sovoco HS 2

    Wedstrijd: 3000HPB KG, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 4 - US HS 5

    Wedstrijd: 3000H1C KG, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 4 - US HS 5

    Wedstrijd: 3000H1C KG, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 16:30: AVV Keistad HS 4 - US HS 5

    Wedstrijd: 3000H1C KG, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 16:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JC 1 - AVV Keistad JC 2

    Wedstrijd: 3000JC2C1 EA, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 10 nov. 16:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JC 1 - AVV Keistad JC 2

    Wedstrijd: 3000JC2C1 EA, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 10 nov. 16:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JC 1 - AVV Keistad JC 2

    Wedstrijd: 3000JC2C1 EA, Datum: zaterdag 10 november, 16:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 10 nov. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Pharmafilter US DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Pharmafilter US DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Pharmafilter US DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 17:30: Focus DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL

  • 10 nov. 17:30: Focus DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL

  • 10 nov. 17:30: Focus DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL

  • 10 nov. 17:30: Focus DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL

  • 10 nov. 17:30: Focus DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL

  • 10 nov. 17:30: Focus DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB JH, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL

  • 10 nov. 17:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH LI, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 10 nov. 17:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH LI, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 10 nov. 17:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH LI, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 10 nov. 17:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH LI, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 10 nov. 17:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH LI, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 10 nov. 17:30: Springendal-Set-Up`65 HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH LI, Datum: zaterdag 10 november, 17:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 10 nov. 18:00: Voleem HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E IL, Datum: zaterdag 10 november, 18:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 10 nov. 18:00: Voleem HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E IL, Datum: zaterdag 10 november, 18:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 10 nov. 18:00: Voleem HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E IL, Datum: zaterdag 10 november, 18:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 10 nov. 19:15: AVV Keistad HS 1 - VC Sneek HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KG, Datum: zaterdag 10 november, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 19:15: AVV Keistad HS 1 - VC Sneek HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KG, Datum: zaterdag 10 november, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 19:15: AVV Keistad HS 1 - VC Sneek HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KG, Datum: zaterdag 10 november, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: SOMAS/Activia DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD JH, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: Activiahal, Breestraat 1 D, 5845AX SINT ANTHONIS

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DJ, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GA, Datum: zaterdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 2 - Switch Hooglanderveen MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BC, Datum: zaterdag 10 november, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 2 - Switch Hooglanderveen MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BC, Datum: zaterdag 10 november, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 2 - Switch Hooglanderveen MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BC, Datum: zaterdag 10 november, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 3 - Irene MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CB, Datum: zaterdag 10 november, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 3 - Irene MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CB, Datum: zaterdag 10 november, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 9:00: AVV Keistad MC 3 - Irene MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CB, Datum: zaterdag 10 november, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 10 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 BA, Datum: zaterdag 10 november, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 10 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 BA, Datum: zaterdag 10 november, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 10 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 BA, Datum: zaterdag 10 november, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 dec. 20:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: dinsdag 11 december, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HJ, Datum: maandag 11 februari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HJ, Datum: maandag 11 februari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HJ, Datum: maandag 11 februari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HJ, Datum: maandag 11 februari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HJ, Datum: maandag 11 februari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 11 feb. 20:30: DIOS HS 2 - Kerkemeijer Gemini HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HJ, Datum: maandag 11 februari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Taurus DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Taurus DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Taurus DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Prima Donna Kaas Huizen DS 4

    Wedstrijd: 3000D2G LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Prima Donna Kaas Huizen DS 4

    Wedstrijd: 3000D2G LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Prima Donna Kaas Huizen DS 4

    Wedstrijd: 3000D2G LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Voleem DS 5

    Wedstrijd: 3000D3H LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Voleem DS 5

    Wedstrijd: 3000D3H LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Voleem DS 5

    Wedstrijd: 3000D3H LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad HS 7 - Majella HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad HS 7 - Majella HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: AVV Keistad HS 7 - Majella HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LF, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: D.O.S. DS 4 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N DH, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Ut Sporthuus, Wormshoefweg 6, 6741ZG LUNTEREN

  • 11 jan. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB AK, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 11 jan. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB AK, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 11 jan. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB AK, Datum: vrijdag 11 januari, 19:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 11 jan. 20:15: De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D AK, Datum: vrijdag 11 januari, 20:15, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 11 jan. 20:15: De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D AK, Datum: vrijdag 11 januari, 20:15, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 11 jan. 20:15: De Jong & Van Diermen Unicornus DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D AK, Datum: vrijdag 11 januari, 20:15, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C DH, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal BMV, Waalderweg 7, 7263RX MARIENVELDE

  • 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C DH, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal BMV, Waalderweg 7, 7263RX MARIENVELDE

  • 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C DH, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal BMV, Waalderweg 7, 7263RX MARIENVELDE

  • 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C DH, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal BMV, Waalderweg 7, 7263RX MARIENVELDE

  • 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C DH, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal BMV, Waalderweg 7, 7263RX MARIENVELDE

  • 11 jan. 21:00: Marvo 76 HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C DH, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal BMV, Waalderweg 7, 7263RX MARIENVELDE

  • 11 jan. 21:00: Unicornus HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH AK, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 11 jan. 21:00: Unicornus HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH AK, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 11 jan. 21:00: Unicornus HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH AK, Datum: vrijdag 11 januari, 21:00, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad DS 5 - ODIS DS 1

    Wedstrijd: 3000D2F LF, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad DS 5 - ODIS DS 1

    Wedstrijd: 3000D2F LF, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad DS 5 - ODIS DS 1

    Wedstrijd: 3000D2F LF, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E LF, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E LF, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E LF, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 6 - Enervo HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EG, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 6 - Enervo HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EG, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 6 - Enervo HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EG, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Voleem HS 6

    Wedstrijd: 3000H4C HD, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Voleem HS 6

    Wedstrijd: 3000H4C HD, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 11 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Voleem HS 6

    Wedstrijd: 3000H4C HD, Datum: vrijdag 11 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 apr. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 5 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F AL, Datum: vrijdag 12 april, 19:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 12 apr. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 5 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F AL, Datum: vrijdag 12 april, 19:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 12 apr. 19:30: Prima Donna Kaas Huizen DS 5 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F AL, Datum: vrijdag 12 april, 19:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 12 apr. 20:15: VIF DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B DH-2, Datum: vrijdag 12 april, 20:15, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 12 apr. 20:15: VIF DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B DH-2, Datum: vrijdag 12 april, 20:15, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 12 apr. 20:15: VIF DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B DH-2, Datum: vrijdag 12 april, 20:15, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 12 apr. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E AL, Datum: vrijdag 12 april, 21:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 12 apr. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E AL, Datum: vrijdag 12 april, 21:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 12 apr. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 4 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E AL, Datum: vrijdag 12 april, 21:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HE, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 19:30: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: woensdag 12 december, 19:30, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 - TOHP DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 - TOHP DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 - TOHP DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 - TOHP DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 - TOHP DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 dec. 20:00: DIOS DS 2 - TOHP DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GF, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: woensdag 12 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 12 feb. 21:15: Dash DS 4 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C LI, Datum: dinsdag 12 februari, 21:15, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN

  • 12 feb. 21:15: Dash DS 4 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C LI, Datum: dinsdag 12 februari, 21:15, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN

  • 12 feb. 21:15: Dash DS 4 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C LI, Datum: dinsdag 12 februari, 21:15, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN

  • 12 feb. 21:15: Dash DS 4 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C LI, Datum: dinsdag 12 februari, 21:15, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN

  • 12 feb. 21:15: Dash DS 4 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C LI, Datum: dinsdag 12 februari, 21:15, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN

  • 12 feb. 21:15: Dash DS 4 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C LI, Datum: dinsdag 12 februari, 21:15, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HJ, Datum: zaterdag 12 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 12:30: AVV Keistad DS 8 - VIF DS 2

    Wedstrijd: 3000D4B HD, Datum: zaterdag 12 januari, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 jan. 12:30: AVV Keistad DS 8 - VIF DS 2

    Wedstrijd: 3000D4B HD, Datum: zaterdag 12 januari, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 jan. 12:30: AVV Keistad DS 8 - VIF DS 2

    Wedstrijd: 3000D4B HD, Datum: zaterdag 12 januari, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH CI, Datum: zaterdag 12 januari, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH CI, Datum: zaterdag 12 januari, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH CI, Datum: zaterdag 12 januari, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH CI, Datum: zaterdag 12 januari, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH CI, Datum: zaterdag 12 januari, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 13:00: Seesing Personeel Orion HS 3 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH CI, Datum: zaterdag 12 januari, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 14:15: VCN DS 3 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD DH, Datum: zaterdag 12 januari, 14:15, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261, 2905AB CAPELLE AAN DEN IJSSEL

  • 12 jan. 16:30: Kalinko DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD BJ, Datum: zaterdag 12 januari, 16:30, Speellocatie: Houtrust sporthal, Laan van Poot 22, 2566EC 'S-GRAVENHAGE

  • 12 jan. 16:30: Kalinko DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD BJ, Datum: zaterdag 12 januari, 16:30, Speellocatie: Houtrust sporthal, Laan van Poot 22, 2566EC 'S-GRAVENHAGE

  • 12 jan. 16:30: Kalinko DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD BJ, Datum: zaterdag 12 januari, 16:30, Speellocatie: Houtrust sporthal, Laan van Poot 22, 2566EC 'S-GRAVENHAGE

  • 12 jan. 16:30: SURFspot.nl - USV Protos HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH AK, Datum: zaterdag 12 januari, 16:30, Speellocatie: Olympos, De Uithof, Uppsalalaan 3, 3584CT UTRECHT

  • 12 jan. 16:30: SURFspot.nl - USV Protos HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH AK, Datum: zaterdag 12 januari, 16:30, Speellocatie: Olympos, De Uithof, Uppsalalaan 3, 3584CT UTRECHT

  • 12 jan. 16:30: SURFspot.nl - USV Protos HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH AK, Datum: zaterdag 12 januari, 16:30, Speellocatie: Olympos, De Uithof, Uppsalalaan 3, 3584CT UTRECHT

  • 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F CI, Datum: zaterdag 12 januari, 16:45, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM

  • 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F CI, Datum: zaterdag 12 januari, 16:45, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM

  • 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F CI, Datum: zaterdag 12 januari, 16:45, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM

  • 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F CI, Datum: zaterdag 12 januari, 16:45, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM

  • 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F CI, Datum: zaterdag 12 januari, 16:45, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM

  • 12 jan. 16:45: VIOS Beltrum DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F CI, Datum: zaterdag 12 januari, 16:45, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM

  • 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C CI, Datum: zaterdag 12 januari, 17:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48, 7157AE REKKEN

  • 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C CI, Datum: zaterdag 12 januari, 17:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48, 7157AE REKKEN

  • 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C CI, Datum: zaterdag 12 januari, 17:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48, 7157AE REKKEN

  • 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C CI, Datum: zaterdag 12 januari, 17:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48, 7157AE REKKEN

  • 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C CI, Datum: zaterdag 12 januari, 17:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48, 7157AE REKKEN

  • 12 jan. 17:00: Revoc DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C CI, Datum: zaterdag 12 januari, 17:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48, 7157AE REKKEN

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FA, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 19:30: VoCASA HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 12 nov. 20:30: DIOS HS 2 - Morgana DVO HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HI, Datum: maandag 12 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 nov. 20:30: DIOS HS 2 - Morgana DVO HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HI, Datum: maandag 12 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 nov. 20:30: DIOS HS 2 - Morgana DVO HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HI, Datum: maandag 12 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 nov. 20:30: DIOS HS 2 - Morgana DVO HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HI, Datum: maandag 12 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 nov. 20:30: DIOS HS 2 - Morgana DVO HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HI, Datum: maandag 12 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 nov. 20:30: DIOS HS 2 - Morgana DVO HS 4

    Wedstrijd: 5000H3C HI, Datum: maandag 12 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 12 nov. 20:45: AMVJ-Martinus HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C FK, Datum: maandag 12 november, 20:45, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN

  • 12 nov. 20:45: AMVJ-Martinus HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C FK, Datum: maandag 12 november, 20:45, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN

  • 12 nov. 20:45: AMVJ-Martinus HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C FK, Datum: maandag 12 november, 20:45, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN

  • 12 okt. 18:30: Afas-LEOS MB 1 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 FA, Datum: vrijdag 12 oktober, 18:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 12 okt. 18:30: Afas-LEOS MB 1 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 FA, Datum: vrijdag 12 oktober, 18:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 12 okt. 18:30: Afas-LEOS MB 1 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 FA, Datum: vrijdag 12 oktober, 18:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 3 - VV Utrecht DS 5

    Wedstrijd: 3000DPB LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 3 - VV Utrecht DS 5

    Wedstrijd: 3000DPB LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 3 - VV Utrecht DS 5

    Wedstrijd: 3000DPB LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 5 - AMVJ-Martinus DS 3

    Wedstrijd: 3000D2F LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 5 - AMVJ-Martinus DS 3

    Wedstrijd: 3000D2F LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 5 - AMVJ-Martinus DS 3

    Wedstrijd: 3000D2F LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Gemini S DS 3

    Wedstrijd: 3000D2G LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Gemini S DS 3

    Wedstrijd: 3000D2G LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Gemini S DS 3

    Wedstrijd: 3000D2G LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 9 - Unicornus DS 5

    Wedstrijd: 3000D4A LA-2, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 9 - Unicornus DS 5

    Wedstrijd: 3000D4A LA-2, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 19:30: AVV Keistad DS 9 - Unicornus DS 5

    Wedstrijd: 3000D4A LA-2, Datum: vrijdag 12 oktober, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Sovoco DS 5

    Wedstrijd: 3000D4B HC, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Sovoco DS 5

    Wedstrijd: 3000D4B HC, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Sovoco DS 5

    Wedstrijd: 3000D4B HC, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 5 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 5 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 5 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E LE, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Gemini S HS 5

    Wedstrijd: 3000H4C HC, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Gemini S HS 5

    Wedstrijd: 3000H4C HC, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 12 okt. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Gemini S HS 5

    Wedstrijd: 3000H4C HC, Datum: vrijdag 12 oktober, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 11:00: The Sport Box - USV Protos DS 2 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB AL, Datum: zaterdag 13 april, 11:00, Speellocatie: Olympos, De Uithof, Uppsalalaan 3, 3584CT UTRECHT

  • 13 apr. 11:00: The Sport Box - USV Protos DS 2 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB AL, Datum: zaterdag 13 april, 11:00, Speellocatie: Olympos, De Uithof, Uppsalalaan 3, 3584CT UTRECHT

  • 13 apr. 11:00: The Sport Box - USV Protos DS 2 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB AL, Datum: zaterdag 13 april, 11:00, Speellocatie: Olympos, De Uithof, Uppsalalaan 3, 3584CT UTRECHT

  • 13 apr. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Oberon DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KB, Datum: zaterdag 13 april, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Oberon DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KB, Datum: zaterdag 13 april, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Oberon DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KB, Datum: zaterdag 13 april, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 - VV Forza DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HE, Datum: zaterdag 13 april, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 - VV Forza DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HE, Datum: zaterdag 13 april, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 - VV Forza DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HE, Datum: zaterdag 13 april, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 - VV Forza DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HE, Datum: zaterdag 13 april, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 - VV Forza DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HE, Datum: zaterdag 13 april, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 13:45: DIOS DS 1 - VV Forza DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HE, Datum: zaterdag 13 april, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Forza Hoogland DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JC, Datum: zaterdag 13 april, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Forza Hoogland DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JC, Datum: zaterdag 13 april, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Forza Hoogland DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JC, Datum: zaterdag 13 april, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 14:30: AVV Keistad HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KB, Datum: zaterdag 13 april, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 14:30: AVV Keistad HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KB, Datum: zaterdag 13 april, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 14:30: AVV Keistad HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KB, Datum: zaterdag 13 april, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 - Morgana DVO DS 3

    Wedstrijd: 5000D1C ID, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 - Morgana DVO DS 3

    Wedstrijd: 5000D1C ID, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 - Morgana DVO DS 3

    Wedstrijd: 5000D1C ID, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 - Morgana DVO DS 3

    Wedstrijd: 5000D1C ID, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 - Morgana DVO DS 3

    Wedstrijd: 5000D1C ID, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 16:00: DIOS DS 2 - Morgana DVO DS 3

    Wedstrijd: 5000D1C ID, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 16:00: Salvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 13 apr. 16:00: Salvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 13 apr. 16:00: Salvo '67 HS 1 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:00, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 13 apr. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Oberon HS 1

    Wedstrijd: 3000H1C KB, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Oberon HS 1

    Wedstrijd: 3000H1C KB, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Oberon HS 1

    Wedstrijd: 3000H1C KB, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 8

    Wedstrijd: 5000D4N HE, Datum: zaterdag 13 april, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 2 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 2 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 2 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 3 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 3 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 3 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 5 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 5 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 16:45: Unicornus DS 5 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A AL, Datum: zaterdag 13 april, 16:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 13 apr. 17:00: AVV Keistad DS 1 - AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JC, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 17:00: AVV Keistad DS 1 - AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JC, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 17:00: AVV Keistad DS 1 - AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JC, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Tilburg DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HE, Datum: zaterdag 13 april, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 - The Phantoms DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 - The Phantoms DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 - The Phantoms DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 - The Phantoms DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 - The Phantoms DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS DS 3 - The Phantoms DS 1

    Wedstrijd: 5000D4F ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS HS 1 - Twente '05 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS HS 1 - Twente '05 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS HS 1 - Twente '05 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS HS 1 - Twente '05 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS HS 1 - Twente '05 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 18:00: DIOS HS 1 - Twente '05 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH ID, Datum: zaterdag 13 april, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 apr. 19:15: AVV Keistad HS 1 - Scylla HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KB, Datum: zaterdag 13 april, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 19:15: AVV Keistad HS 1 - Scylla HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KB, Datum: zaterdag 13 april, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 apr. 19:15: AVV Keistad HS 1 - Scylla HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KB, Datum: zaterdag 13 april, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C LH, Datum: woensdag 13 maart, 20:30, Speellocatie: Buurtschapshuis Sinderen, Sinderenseweg 112, 7065BN SINDEREN

  • 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C LH, Datum: woensdag 13 maart, 20:30, Speellocatie: Buurtschapshuis Sinderen, Sinderenseweg 112, 7065BN SINDEREN

  • 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C LH, Datum: woensdag 13 maart, 20:30, Speellocatie: Buurtschapshuis Sinderen, Sinderenseweg 112, 7065BN SINDEREN

  • 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C LH, Datum: woensdag 13 maart, 20:30, Speellocatie: Buurtschapshuis Sinderen, Sinderenseweg 112, 7065BN SINDEREN

  • 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C LH, Datum: woensdag 13 maart, 20:30, Speellocatie: Buurtschapshuis Sinderen, Sinderenseweg 112, 7065BN SINDEREN

  • 13 mrt. 20:30: S en O HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C LH, Datum: woensdag 13 maart, 20:30, Speellocatie: Buurtschapshuis Sinderen, Sinderenseweg 112, 7065BN SINDEREN

  • 13 mrt. 21:00: VCH HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C EK, Datum: woensdag 13 maart, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP

  • 13 mrt. 21:00: VCH HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C EK, Datum: woensdag 13 maart, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP

  • 13 mrt. 21:00: VCH HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C EK, Datum: woensdag 13 maart, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HD, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 13 okt. 10:30: AVV Keistad JC 2 - UVV/Sphynx JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 10:30: AVV Keistad JC 2 - UVV/Sphynx JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 10:30: AVV Keistad JC 2 - UVV/Sphynx JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 10:30: AVV Keistad MA 1 - Forza Hoogland MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DF, Datum: zaterdag 13 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 10:30: AVV Keistad MA 1 - Forza Hoogland MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DF, Datum: zaterdag 13 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 10:30: AVV Keistad MA 1 - Forza Hoogland MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DF, Datum: zaterdag 13 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 11:00: Forza Hoogland MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 DA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 13 okt. 11:00: Forza Hoogland MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 DA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 13 okt. 11:00: Forza Hoogland MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 DA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 13 okt. 11:00: Kromme Rijn MB 1 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 BF, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:00, Speellocatie: De Lindenhof, Rijneiland 7, 3984MA ODIJK

  • 13 okt. 11:00: Kromme Rijn MB 1 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 BF, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:00, Speellocatie: De Lindenhof, Rijneiland 7, 3984MA ODIJK

  • 13 okt. 11:00: Kromme Rijn MB 1 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 BF, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:00, Speellocatie: De Lindenhof, Rijneiland 7, 3984MA ODIJK

  • 13 okt. 11:30: DIOS MB 1 - Skopein Wivoc MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MB 1 - Skopein Wivoc MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MB 1 - Skopein Wivoc MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MB 1 - Skopein Wivoc MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MB 1 - Skopein Wivoc MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MB 1 - Skopein Wivoc MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MC 2 - Halley MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MC 2 - Halley MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MC 2 - Halley MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MC 2 - Halley MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MC 2 - Halley MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 11:30: DIOS MC 2 - Halley MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 3 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 3 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 12:00: VV Amsterdam HS 3 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad DS 2 - Wilhelmina DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad DS 2 - Wilhelmina DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad DS 2 - Wilhelmina DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad JB 1 - VC Allvo JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 DB, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad JB 1 - VC Allvo JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 DB, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad JB 1 - VC Allvo JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 DB, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Forza Hoogland JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Forza Hoogland JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Forza Hoogland JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 12:30: N.V.C. MB 1 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 FD, Datum: zaterdag 13 oktober, 12:30, Speellocatie: Corlaer, Henri Nouwenstraat 4, 3863HV NIJKERK GLD

  • 13 okt. 13:00: Kromme Rijn MC 1 - AVV Keistad MC 4

    Wedstrijd: 3000MC3E1 CB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:00, Speellocatie: De Lindenhof, Rijneiland 7, 3984MA ODIJK

  • 13 okt. 13:00: Kromme Rijn MC 1 - AVV Keistad MC 4

    Wedstrijd: 3000MC3E1 CB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:00, Speellocatie: De Lindenhof, Rijneiland 7, 3984MA ODIJK

  • 13 okt. 13:00: Kromme Rijn MC 1 - AVV Keistad MC 4

    Wedstrijd: 3000MC3E1 CB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:00, Speellocatie: De Lindenhof, Rijneiland 7, 3984MA ODIJK

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 13 okt. 13:45: DIOS DS 1 - Dash DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS DS 1 - Dash DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS DS 1 - Dash DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS DS 1 - Dash DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS DS 1 - Dash DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS DS 1 - Dash DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS JB 1 - Twente '05 JB 2

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AE, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS JB 1 - Twente '05 JB 2

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AE, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS JB 1 - Twente '05 JB 2

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AE, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS JB 1 - Twente '05 JB 2

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AE, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS JB 1 - Twente '05 JB 2

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AE, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS JB 1 - Twente '05 JB 2

    Wedstrijd: 5000JBTA1 AE, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS MC 1 - Halley MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS MC 1 - Halley MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS MC 1 - Halley MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS MC 1 - Halley MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS MC 1 - Halley MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 13:45: DIOS MC 1 - Halley MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 14:30: VV Amsterdam DS 3 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 14:30, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 14:30: VV Amsterdam DS 3 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 14:30, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 14:30: VV Amsterdam DS 3 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 14:30, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 13 okt. 15:30: AVV Keistad DS 1 - Armixtos DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 15:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 15:30: AVV Keistad DS 1 - Armixtos DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 15:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 15:30: AVV Keistad DS 1 - Armixtos DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 15:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 15:45: BPA VTC Woerden HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 15:45, Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 58, 3443CT WOERDEN

  • 13 okt. 15:45: BPA VTC Woerden HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 15:45, Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 58, 3443CT WOERDEN

  • 13 okt. 15:45: BPA VTC Woerden HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 15:45, Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 58, 3443CT WOERDEN

  • 13 okt. 16:00: DIOS DS 2 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS DS 2 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS DS 2 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS DS 2 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS DS 2 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS DS 2 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 5000D1C IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS MA 1 - Halley MA 3

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS MA 1 - Halley MA 3

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS MA 1 - Halley MA 3

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS MA 1 - Halley MA 3

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS MA 1 - Halley MA 3

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:00: DIOS MA 1 - Halley MA 3

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 16:30: Invicta DS 3 - Scylla DS 5

    Wedstrijd: 5000D4N HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Volley Meerkerk'95 DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HB, Datum: zaterdag 13 oktober, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 13 okt. 18:00: DIOS DS 3 - Skopein Wivoc DS 4

    Wedstrijd: 5000D4F IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS DS 3 - Skopein Wivoc DS 4

    Wedstrijd: 5000D4F IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS DS 3 - Skopein Wivoc DS 4

    Wedstrijd: 5000D4F IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS DS 3 - Skopein Wivoc DS 4

    Wedstrijd: 5000D4F IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS DS 3 - Skopein Wivoc DS 4

    Wedstrijd: 5000D4F IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS DS 3 - Skopein Wivoc DS 4

    Wedstrijd: 5000D4F IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS HS 1 - Time Out'75 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS HS 1 - Time Out'75 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS HS 1 - Time Out'75 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS HS 1 - Time Out'75 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS HS 1 - Time Out'75 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 18:00: DIOS HS 1 - Time Out'75 HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IA, Datum: zaterdag 13 oktober, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 13 okt. 19:30: Avior HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 19:30, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23, 7433MA SCHALKHAAR

  • 13 okt. 19:30: Avior HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 19:30, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23, 7433MA SCHALKHAAR

  • 13 okt. 19:30: Avior HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH JK, Datum: zaterdag 13 oktober, 19:30, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23, 7433MA SCHALKHAAR

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GE, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JF, Datum: zaterdag 13 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 - Unicornus MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BD, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 - Unicornus MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BD, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 - Unicornus MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BD, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 3 - Switch Hooglanderveen MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CD, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 3 - Switch Hooglanderveen MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CD, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 9:00: AVV Keistad MC 3 - Switch Hooglanderveen MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CD, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 13 okt. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 1 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 DE, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 13 okt. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 1 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 DE, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 13 okt. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 1 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 DE, Datum: zaterdag 13 oktober, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 14 dec. 18:30: Afas-LEOS MB 2 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 CF, Datum: vrijdag 14 december, 18:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 14 dec. 18:30: Afas-LEOS MB 2 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 CF, Datum: vrijdag 14 december, 18:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 14 dec. 18:30: Afas-LEOS MB 2 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 CF, Datum: vrijdag 14 december, 18:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 14 dec. 18:45: Oberon JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 ED, Datum: vrijdag 14 december, 18:45, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 14 dec. 18:45: Oberon JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 ED, Datum: vrijdag 14 december, 18:45, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 14 dec. 18:45: Oberon JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 ED, Datum: vrijdag 14 december, 18:45, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 14 dec. 18:45: Unicornus MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 DB, Datum: vrijdag 14 december, 18:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 14 dec. 18:45: Unicornus MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 DB, Datum: vrijdag 14 december, 18:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 14 dec. 18:45: Unicornus MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 DB, Datum: vrijdag 14 december, 18:45, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 14 dec. 20:00: Lovoc DS 2 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F GL, Datum: vrijdag 14 december, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 14 dec. 20:00: Lovoc DS 2 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F GL, Datum: vrijdag 14 december, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 14 dec. 20:00: Lovoc DS 2 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F GL, Datum: vrijdag 14 december, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 14 dec. 20:15: Unicornus DS 4 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B AH, Datum: vrijdag 14 december, 20:15, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 14 dec. 20:15: Unicornus DS 4 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B AH, Datum: vrijdag 14 december, 20:15, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 14 dec. 20:15: Unicornus DS 4 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B AH, Datum: vrijdag 14 december, 20:15, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN

  • 14 dec. 20:15: VIF HS 1 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F GL, Datum: vrijdag 14 december, 20:15, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 14 dec. 20:15: VIF HS 1 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F GL, Datum: vrijdag 14 december, 20:15, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 14 dec. 20:15: VIF HS 1 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F GL, Datum: vrijdag 14 december, 20:15, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 14 dec. 21:30: Afas-LEOS DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A GL, Datum: vrijdag 14 december, 21:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 14 dec. 21:30: Afas-LEOS DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A GL, Datum: vrijdag 14 december, 21:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 14 dec. 21:30: Afas-LEOS DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A GL, Datum: vrijdag 14 december, 21:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 14 dec. 21:30: Oberon HS 3 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C AH, Datum: vrijdag 14 december, 21:30, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 14 dec. 21:30: Oberon HS 3 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C AH, Datum: vrijdag 14 december, 21:30, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 14 dec. 21:30: Oberon HS 3 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C AH, Datum: vrijdag 14 december, 21:30, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 - Halley DS 8

    Wedstrijd: 5000D4F IB, Datum: maandag 14 januari, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 - Halley DS 8

    Wedstrijd: 5000D4F IB, Datum: maandag 14 januari, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 - Halley DS 8

    Wedstrijd: 5000D4F IB, Datum: maandag 14 januari, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 - Halley DS 8

    Wedstrijd: 5000D4F IB, Datum: maandag 14 januari, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 - Halley DS 8

    Wedstrijd: 5000D4F IB, Datum: maandag 14 januari, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:00: DIOS DS 3 - Halley DS 8

    Wedstrijd: 5000D4F IB, Datum: maandag 14 januari, 20:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 - KSH HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HC, Datum: maandag 14 januari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 - KSH HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HC, Datum: maandag 14 januari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 - KSH HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HC, Datum: maandag 14 januari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 - KSH HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HC, Datum: maandag 14 januari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 - KSH HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HC, Datum: maandag 14 januari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 jan. 20:30: DIOS HS 2 - KSH HS 3

    Wedstrijd: 5000H3C HC, Datum: maandag 14 januari, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 14 nov. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH HI, Datum: woensdag 14 november, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 14 nov. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH HI, Datum: woensdag 14 november, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 14 nov. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH HI, Datum: woensdag 14 november, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 14 nov. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH HI, Datum: woensdag 14 november, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 14 nov. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH HI, Datum: woensdag 14 november, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 14 nov. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH HI, Datum: woensdag 14 november, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AETOS MB 2 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 JD, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: De Omnibus, Pallas Atheneplein 2, 6846XA ARNHEM

  • 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 1 - Sovoco MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DC, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 1 - Sovoco MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DC, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 1 - Sovoco MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 DC, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 3 - Cito MA 1

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BE, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 3 - Cito MA 1

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BE, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 10:30: AVV Keistad MA 3 - Cito MA 1

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BE, Datum: zaterdag 15 december, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 - TOHP MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 - TOHP MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 - TOHP MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 - TOHP MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 - TOHP MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MB 1 - TOHP MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 - Grol MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 - Grol MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 - Grol MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 - Grol MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 - Grol MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 11:30: DIOS MC 2 - Grol MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2G1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 11:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad DS 4 - VC Allvo DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KC, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad DS 4 - VC Allvo DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KC, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad DS 4 - VC Allvo DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KC, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Zovoc JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CG, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Zovoc JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CG, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Zovoc JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CG, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad MA 2 - Forza Hoogland MA 3

    Wedstrijd: 3000MA1E1 EC, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad MA 2 - Forza Hoogland MA 3

    Wedstrijd: 3000MA1E1 EC, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad MA 2 - Forza Hoogland MA 3

    Wedstrijd: 3000MA1E1 EC, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad MB 1 - Almere Buiten MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 AF, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad MB 1 - Almere Buiten MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 AF, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 12:30: AVV Keistad MB 1 - Almere Buiten MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 AF, Datum: zaterdag 15 december, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 13:30: Enervo HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E GL, Datum: zaterdag 15 december, 13:30, Speellocatie: Steinheim, Wijngaardsesteeg 1 a, 3941MB DOORN

  • 15 dec. 13:30: Enervo HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E GL, Datum: zaterdag 15 december, 13:30, Speellocatie: Steinheim, Wijngaardsesteeg 1 a, 3941MB DOORN

  • 15 dec. 13:30: Enervo HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E GL, Datum: zaterdag 15 december, 13:30, Speellocatie: Steinheim, Wijngaardsesteeg 1 a, 3941MB DOORN

  • 15 dec. 13:45: DIOS DS 1 - Longa'59 DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS DS 1 - Longa'59 DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS DS 1 - Longa'59 DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS DS 1 - Longa'59 DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS DS 1 - Longa'59 DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS DS 1 - Longa'59 DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS MC 1 - Longa'59 MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS MC 1 - Longa'59 MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS MC 1 - Longa'59 MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS MC 1 - Longa'59 MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS MC 1 - Longa'59 MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 13:45: DIOS MC 1 - Longa'59 MC 3

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HF, Datum: zaterdag 15 december, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Forza Hoogland DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB JD, Datum: zaterdag 15 december, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Forza Hoogland DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB JD, Datum: zaterdag 15 december, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 14:30: AVV Keistad DS 2 - Forza Hoogland DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB JD, Datum: zaterdag 15 december, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 14:30: AVV Keistad HS 2 - VC Allvo HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KC, Datum: zaterdag 15 december, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 14:30: AVV Keistad HS 2 - VC Allvo HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KC, Datum: zaterdag 15 december, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 14:30: AVV Keistad HS 2 - VC Allvo HS 1

    Wedstrijd: 30003AH KC, Datum: zaterdag 15 december, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 - KSH MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 - KSH MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 - KSH MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 - KSH MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 - KSH MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 16:00: DIOS MA 1 - KSH MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 16:15: Voleem DS 1 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G GL, Datum: zaterdag 15 december, 16:15, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 15 dec. 16:15: Voleem DS 1 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G GL, Datum: zaterdag 15 december, 16:15, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 15 dec. 16:15: Voleem DS 1 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G GL, Datum: zaterdag 15 december, 16:15, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 15 dec. 16:15: Voleem HS 2 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:15, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 15 dec. 16:15: Voleem HS 2 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:15, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 15 dec. 16:15: Voleem HS 2 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E IE, Datum: zaterdag 15 december, 16:15, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 3 - Voleem HS 1

    Wedstrijd: 3000HPB KC, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 3 - Voleem HS 1

    Wedstrijd: 3000HPB KC, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 3 - Voleem HS 1

    Wedstrijd: 3000HPB KC, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Spaarnestad HS 6

    Wedstrijd: 3000H1C KC, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Spaarnestad HS 6

    Wedstrijd: 3000H1C KC, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Spaarnestad HS 6

    Wedstrijd: 3000H1C KC, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 16:30: Invicta DS 3 - WaHo DS 6

    Wedstrijd: 5000D4N HF, Datum: zaterdag 15 december, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 15 dec. 17:00: AVV Keistad DS 1 - VV Utrecht DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JD, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 17:00: AVV Keistad DS 1 - VV Utrecht DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JD, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 17:00: AVV Keistad DS 1 - VV Utrecht DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JD, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Havoc DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HF, Datum: zaterdag 15 december, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 - Harambee HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IE, Datum: zaterdag 15 december, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 - Harambee HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IE, Datum: zaterdag 15 december, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 - Harambee HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IE, Datum: zaterdag 15 december, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 - Harambee HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IE, Datum: zaterdag 15 december, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 - Harambee HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IE, Datum: zaterdag 15 december, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 18:00: DIOS HS 1 - Harambee HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IE, Datum: zaterdag 15 december, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 15 dec. 19:15: AVV Keistad HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 2

    Wedstrijd: 90001AH KC, Datum: zaterdag 15 december, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 19:15: AVV Keistad HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 2

    Wedstrijd: 90001AH KC, Datum: zaterdag 15 december, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 19:15: AVV Keistad HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 2

    Wedstrijd: 90001AH KC, Datum: zaterdag 15 december, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FH, Datum: zaterdag 15 december, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - Zaanstad HS 1

    Wedstrijd: 9000EH GJ, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 20:30: VoCASA HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DA, Datum: zaterdag 15 december, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 15 dec. 9:00: AVV Keistad MB 2 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 AE, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 9:00: AVV Keistad MB 2 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 AE, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 9:00: AVV Keistad MB 2 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 AE, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Bourgondië MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BA, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Bourgondië MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BA, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Bourgondië MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BA, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 dec. 9:00: Sovoco MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 EA, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 15 dec. 9:00: Sovoco MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 EA, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 15 dec. 9:00: Sovoco MC 1 - AVV Keistad MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 EA, Datum: zaterdag 15 december, 9:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 15 dec. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 3 - AVV Keistad MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 DC, Datum: zaterdag 15 december, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 15 dec. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 3 - AVV Keistad MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 DC, Datum: zaterdag 15 december, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 15 dec. 9:30: Switch Hooglanderveen MC 3 - AVV Keistad MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 DC, Datum: zaterdag 15 december, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Kids Aktief US DS 4

    Wedstrijd: 3000DPB LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Kids Aktief US DS 4

    Wedstrijd: 3000DPB LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Kids Aktief US DS 4

    Wedstrijd: 3000DPB LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Keizer Otto-Trivolley DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Keizer Otto-Trivolley DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Keizer Otto-Trivolley DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Keizer Otto-Trivolley DS 3

    Wedstrijd: 3000D3H LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Keizer Otto-Trivolley DS 3

    Wedstrijd: 3000D3H LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Keizer Otto-Trivolley DS 3

    Wedstrijd: 3000D3H LI, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Lovoc HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EB, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Lovoc HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EB, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Lovoc HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EB, Datum: vrijdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HA-2, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HA-2, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HA-2, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Voleem HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E LI, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Voleem HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E LI, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Voleem HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E LI, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HA-2, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HA-2, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HA-2, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 feb. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH GK, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 15 feb. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH GK, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 15 feb. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH GK, Datum: vrijdag 15 februari, 21:15, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 15 feb. 21:30: Afas-LEOS DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D GK, Datum: vrijdag 15 februari, 21:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 15 feb. 21:30: Afas-LEOS DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D GK, Datum: vrijdag 15 februari, 21:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 15 feb. 21:30: Afas-LEOS DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D GK, Datum: vrijdag 15 februari, 21:30, Speellocatie: De Korf, De Smidse 1, 3831NT LEUSDEN

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Salvo '67 DS 1

    Wedstrijd: 3000D2F LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Salvo '67 DS 1

    Wedstrijd: 3000D2F LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Salvo '67 DS 1

    Wedstrijd: 3000D2F LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Salvo '67 DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Salvo '67 DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Salvo '67 DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Touché '86 DS 1

    Wedstrijd: 3000D3H LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Touché '86 DS 1

    Wedstrijd: 3000D3H LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Touché '86 DS 1

    Wedstrijd: 3000D3H LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Wilhelmina HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EK, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Wilhelmina HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EK, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Wilhelmina HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E EK, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11, 7482ST HAAKSBERGEN

  • 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11, 7482ST HAAKSBERGEN

  • 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11, 7482ST HAAKSBERGEN

  • 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11, 7482ST HAAKSBERGEN

  • 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11, 7482ST HAAKSBERGEN

  • 15 mrt. 19:30: ISIVOL DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 19:30, Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11, 7482ST HAAKSBERGEN

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 3 - Sovoco DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 3 - Sovoco DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 3 - Sovoco DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 9 - Switch Hooglanderveen DS 4

    Wedstrijd: 3000D4A LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 9 - Switch Hooglanderveen DS 4

    Wedstrijd: 3000D4A LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad DS 9 - Switch Hooglanderveen DS 4

    Wedstrijd: 3000D4A LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Salvo '67 HS 1

    Wedstrijd: 3000H2E LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Salvo '67 HS 1

    Wedstrijd: 3000H2E LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Salvo '67 HS 1

    Wedstrijd: 3000H2E LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Touché '86 HS 2

    Wedstrijd: 3000H3F LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Touché '86 HS 2

    Wedstrijd: 3000H3F LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Touché '86 HS 2

    Wedstrijd: 3000H3F LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 mrt. 21:30: WaHo DS 9 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N LH, Datum: vrijdag 15 maart, 21:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 15 sep. 13:00: Winnaar NBD0B-AB - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F AB, Datum: zaterdag 15 september, 13:00, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 13:00: Winnaar NBD0B-AB - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F AB, Datum: zaterdag 15 september, 13:00, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 13:00: Winnaar NBD0B-AB - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F AB, Datum: zaterdag 15 september, 13:00, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 14:30: AVV Keistad DS 1 - VC Olympia DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F BD, Datum: zaterdag 15 september, 14:30, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 14:30: AVV Keistad DS 1 - VC Olympia DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F BD, Datum: zaterdag 15 september, 14:30, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 14:30: AVV Keistad DS 1 - VC Olympia DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F BD, Datum: zaterdag 15 september, 14:30, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 14:30: AVV Keistad HS 1 - Peelpush HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H AB, Datum: zaterdag 15 september, 14:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 14:30: AVV Keistad HS 1 - Peelpush HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H AB, Datum: zaterdag 15 september, 14:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 14:30: AVV Keistad HS 1 - Peelpush HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H AB, Datum: zaterdag 15 september, 14:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 16:00: AVV Keistad DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F BC, Datum: zaterdag 15 september, 16:00, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 16:00: AVV Keistad DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F BC, Datum: zaterdag 15 september, 16:00, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 16:00: AVV Keistad DS 1 - Jumbo Van Andel-Ormi DS 1

    Wedstrijd: 9000NBD1F BC, Datum: zaterdag 15 september, 16:00, Speellocatie: Pr. Willem Alexanderhal, Sportlaan 1, 8162BE EPE

  • 15 sep. 16:00: AVV Keistad HS 1 - Skunk HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H AC, Datum: zaterdag 15 september, 16:00, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 16:00: AVV Keistad HS 1 - Skunk HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H AC, Datum: zaterdag 15 september, 16:00, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 16:00: AVV Keistad HS 1 - Skunk HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H AC, Datum: zaterdag 15 september, 16:00, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 17:30: Winnaar NBH0H-AB - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H DA, Datum: zaterdag 15 september, 17:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 17:30: Winnaar NBH0H-AB - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H DA, Datum: zaterdag 15 september, 17:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 15 sep. 17:30: Winnaar NBH0H-AB - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 9000NBH1H DA, Datum: zaterdag 15 september, 17:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2, 5768RS MEIJEL

  • 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F LI, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 1, 7126BH BREDEVOORT

  • 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F LI, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 1, 7126BH BREDEVOORT

  • 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F LI, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 1, 7126BH BREDEVOORT

  • 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F LI, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 1, 7126BH BREDEVOORT

  • 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F LI, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 1, 7126BH BREDEVOORT

  • 16 feb. 12:30: Brevolk DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F LI, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 1, 7126BH BREDEVOORT

  • 16 feb. 12:30: US HS 5 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C GK, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 16 feb. 12:30: US HS 5 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C GK, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 16 feb. 12:30: US HS 5 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C GK, Datum: zaterdag 16 februari, 12:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 16 feb. 13:00: Sovoco DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 16 feb. 13:00: Sovoco DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 16 feb. 13:00: Sovoco DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Focus DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Focus DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Focus DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Focus DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Focus DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Focus DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 16:30: Invicta DS 3 - Nuovo DS 2

    Wedstrijd: 5000D4N HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - SOMAS/Activia DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 16 feb. 17:00: Pharmafilter US DS 2 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 16 feb. 17:00: Pharmafilter US DS 2 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 16 feb. 17:00: Pharmafilter US DS 2 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD HJ, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 16 feb. 17:00: Sovoco HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB GK, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 16 feb. 17:00: Sovoco HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB GK, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 16 feb. 17:00: Sovoco HS 2 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB GK, Datum: zaterdag 16 februari, 17:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

    Wedstrijd: 50003AH IL, Datum: zaterdag 16 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

    Wedstrijd: 50003AH IL, Datum: zaterdag 16 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

    Wedstrijd: 50003AH IL, Datum: zaterdag 16 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

    Wedstrijd: 50003AH IL, Datum: zaterdag 16 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

    Wedstrijd: 50003AH IL, Datum: zaterdag 16 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Springendal-Set-Up`65 HS 2

    Wedstrijd: 50003AH IL, Datum: zaterdag 16 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 16 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 8 - Sovoco DS 5

    Wedstrijd: 3000D4B HC-2, Datum: zaterdag 16 maart, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 8 - Sovoco DS 5

    Wedstrijd: 3000D4B HC-2, Datum: zaterdag 16 maart, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 8 - Sovoco DS 5

    Wedstrijd: 3000D4B HC-2, Datum: zaterdag 16 maart, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 mrt. 12:30: Taurus DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB FJ, Datum: zaterdag 16 maart, 12:30, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 16 mrt. 12:30: Taurus DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB FJ, Datum: zaterdag 16 maart, 12:30, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 16 mrt. 12:30: Taurus DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB FJ, Datum: zaterdag 16 maart, 12:30, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN

  • 16 mrt. 12:45: VV Utrecht DS 7 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D EK, Datum: zaterdag 16 maart, 12:45, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT

  • 16 mrt. 12:45: VV Utrecht DS 7 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D EK, Datum: zaterdag 16 maart, 12:45, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT

  • 16 mrt. 12:45: VV Utrecht DS 7 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D EK, Datum: zaterdag 16 maart, 12:45, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT

  • 16 mrt. 13:30: Eetcafe 't Centrum Thor DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD FJ, Datum: zaterdag 16 maart, 13:30, Speellocatie: De Waard, Meidoornstraat 7, 2861VJ BERGAMBACHT

  • 16 mrt. 13:30: Eetcafe 't Centrum Thor DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD FJ, Datum: zaterdag 16 maart, 13:30, Speellocatie: De Waard, Meidoornstraat 7, 2861VJ BERGAMBACHT

  • 16 mrt. 13:30: Eetcafe 't Centrum Thor DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD FJ, Datum: zaterdag 16 maart, 13:30, Speellocatie: De Waard, Meidoornstraat 7, 2861VJ BERGAMBACHT

  • 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 16 mrt. 14:00: De Hofnar-Bovo DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN

  • 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A, 6916KB TOLKAMER

  • 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A, 6916KB TOLKAMER

  • 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A, 6916KB TOLKAMER

  • 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A, 6916KB TOLKAMER

  • 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A, 6916KB TOLKAMER

  • 16 mrt. 14:00: Volleybalvereniging ROHDA DS 2 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F GI, Datum: zaterdag 16 maart, 14:00, Speellocatie: Burg. Habeshal, 's-Gravenwaard 1 A, 6916KB TOLKAMER

  • 16 mrt. 15:00: Forza Hoogland HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB EK, Datum: zaterdag 16 maart, 15:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 16 mrt. 15:00: Forza Hoogland HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB EK, Datum: zaterdag 16 maart, 15:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 16 mrt. 15:00: Forza Hoogland HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB EK, Datum: zaterdag 16 maart, 15:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 16 mrt. 16:00: SVU HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH EK, Datum: zaterdag 16 maart, 16:00, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 16 mrt. 16:00: SVU HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH EK, Datum: zaterdag 16 maart, 16:00, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 16 mrt. 16:00: SVU HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH EK, Datum: zaterdag 16 maart, 16:00, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH GI, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN

  • 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH GI, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN

  • 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH GI, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN

  • 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH GI, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN

  • 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH GI, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN

  • 16 mrt. 17:00: Volga HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH GI, Datum: zaterdag 16 maart, 17:00, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 mrt. 19:30: Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 1 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD LH, Datum: zaterdag 16 maart, 19:30, Speellocatie: D'n Dijck, Platinadijk 27, 4706LK ROOSENDAAL

  • 16 nov. 18:30: VIF JB 2 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 AD, Datum: vrijdag 16 november, 18:30, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 16 nov. 18:30: VIF JB 2 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 AD, Datum: vrijdag 16 november, 18:30, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 16 nov. 18:30: VIF JB 2 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 AD, Datum: vrijdag 16 november, 18:30, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 16 nov. 18:30: VIF MB 3 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 DF, Datum: vrijdag 16 november, 18:30, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 16 nov. 18:30: VIF MB 3 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 DF, Datum: vrijdag 16 november, 18:30, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 16 nov. 18:30: VIF MB 3 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 DF, Datum: vrijdag 16 november, 18:30, Speellocatie: De Lieberg, Jan van der Heydenstraat 174, 1221EM HILVERSUM

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 5 - VC Allvo DS 4

    Wedstrijd: 3000D2F LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 5 - VC Allvo DS 4

    Wedstrijd: 3000D2F LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 5 - VC Allvo DS 4

    Wedstrijd: 3000D2F LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Sovoco DS 3

    Wedstrijd: 3000D2G LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Sovoco DS 3

    Wedstrijd: 3000D2G LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Sovoco DS 3

    Wedstrijd: 3000D2G LC, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Prima Donna Kaas Huizen HS 4

    Wedstrijd: 3000H2E EA, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Prima Donna Kaas Huizen HS 4

    Wedstrijd: 3000H2E EA, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Prima Donna Kaas Huizen HS 4

    Wedstrijd: 3000H2E EA, Datum: vrijdag 16 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: Atalante HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB FK, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: De Boei, Kerklaan 32, 3645EV VINKEVEEN

  • 16 nov. 21:15: Atalante HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB FK, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: De Boei, Kerklaan 32, 3645EV VINKEVEEN

  • 16 nov. 21:15: Atalante HS 1 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB FK, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: De Boei, Kerklaan 32, 3645EV VINKEVEEN

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad DS 9 - Almere Buiten DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad DS 9 - Almere Buiten DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad DS 9 - Almere Buiten DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 - VC Allvo HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 - VC Allvo HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 - VC Allvo HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Voleem HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Voleem HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Voleem HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LC, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Afas-LEOS HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HE, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Afas-LEOS HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HE, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Afas-LEOS HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HE, Datum: vrijdag 16 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 16 okt. 21:00: Avanti HS 2 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C AH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110, 7241SG LOCHEM

  • 16 okt. 21:00: Avanti HS 2 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C AH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110, 7241SG LOCHEM

  • 16 okt. 21:00: Avanti HS 2 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C AH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110, 7241SG LOCHEM

  • 16 okt. 21:00: Avanti HS 2 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C AH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110, 7241SG LOCHEM

  • 16 okt. 21:00: Avanti HS 2 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C AH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110, 7241SG LOCHEM

  • 16 okt. 21:00: Avanti HS 2 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C AH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110, 7241SG LOCHEM

  • 16 okt. 21:15: Salvo '67 HS 2 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C FH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:15, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 16 okt. 21:15: Salvo '67 HS 2 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C FH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:15, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 16 okt. 21:15: Salvo '67 HS 2 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C FH, Datum: dinsdag 16 oktober, 21:15, Speellocatie: De Vierstee, Nachtegaallaan 30, 3738EB MAARTENSDIJK

  • 17 jan. 21:00: Volamos HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C LK, Datum: donderdag 17 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal Zeeburgereiland, Foekje Dillemastraat 3, 1096MM AMSTERDAM

  • 17 jan. 21:00: Volamos HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C LK, Datum: donderdag 17 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal Zeeburgereiland, Foekje Dillemastraat 3, 1096MM AMSTERDAM

  • 17 jan. 21:00: Volamos HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C LK, Datum: donderdag 17 januari, 21:00, Speellocatie: Sporthal Zeeburgereiland, Foekje Dillemastraat 3, 1096MM AMSTERDAM

  • 17 nov. 10:30: AVV Keistad JC 2 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AE, Datum: zaterdag 17 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 10:30: AVV Keistad JC 2 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AE, Datum: zaterdag 17 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 10:30: AVV Keistad JC 2 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AE, Datum: zaterdag 17 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Prima Donna Kaas Huizen MC 2

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AF, Datum: zaterdag 17 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Prima Donna Kaas Huizen MC 2

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AF, Datum: zaterdag 17 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Prima Donna Kaas Huizen MC 2

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AF, Datum: zaterdag 17 november, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 12:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 12:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 12:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 12:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 12:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 12:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 12:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 12:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 12:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 12:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 12:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad DS 7 - VC Allvo DS 6

    Wedstrijd: 3000D3H LC, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad DS 7 - VC Allvo DS 6

    Wedstrijd: 3000D3H LC, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad DS 7 - VC Allvo DS 6

    Wedstrijd: 3000D3H LC, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad MB 2 - Afas-LEOS MB 1

    Wedstrijd: 3000MB2J1 AF, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad MB 2 - Afas-LEOS MB 1

    Wedstrijd: 3000MB2J1 AF, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad MB 2 - Afas-LEOS MB 1

    Wedstrijd: 3000MB2J1 AF, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad MC 3 - Unicornus MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CF, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad MC 3 - Unicornus MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CF, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 12:30: AVV Keistad MC 3 - Unicornus MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 CF, Datum: zaterdag 17 november, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 17 nov. 13:00: Twente '05 JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 DA, Datum: zaterdag 17 november, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 17 nov. 13:00: Twente '05 JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 DA, Datum: zaterdag 17 november, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 17 nov. 13:00: Twente '05 JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 DA, Datum: zaterdag 17 november, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 17 nov. 13:00: Twente '05 JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 DA, Datum: zaterdag 17 november, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 17 nov. 13:00: Twente '05 JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 DA, Datum: zaterdag 17 november, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 17 nov. 13:00: Twente '05 JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 DA, Datum: zaterdag 17 november, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 - LIVO DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 - LIVO DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 - LIVO DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 - LIVO DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 - LIVO DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS DS 1 - LIVO DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 - Elite/Dynamo MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 - Elite/Dynamo MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 - Elite/Dynamo MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 - Elite/Dynamo MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 - Elite/Dynamo MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 13:45: DIOS MC 1 - Elite/Dynamo MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 14:30: Woudenberg MB 1 - SSS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 DB, Datum: zaterdag 17 november, 14:30, Speellocatie: De Camp, De Bosrand 15 -17, 3931AP WOUDENBERG

  • 17 nov. 15:00: Spaarnestad DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD GJ, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 17 nov. 15:00: Spaarnestad DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD GJ, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 17 nov. 15:00: Spaarnestad DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD GJ, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F HI, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM

  • 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F HI, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM

  • 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F HI, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM

  • 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F HI, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM

  • 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F HI, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM

  • 17 nov. 15:00: Victoria DS 4 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F HI, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM

  • 17 nov. 15:00: Zaanstad HS 3 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH FK, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 15:00: Zaanstad HS 3 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH FK, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 15:00: Zaanstad HS 3 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH FK, Datum: zaterdag 17 november, 15:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 16:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MA 2 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 16:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MA 2 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 16:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MA 2 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 16:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MA 2 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 16:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MA 2 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 16:00: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' MA 2 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:00, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 17 nov. 16:15: Prima Donna Kaas Huizen DS 3 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D FK, Datum: zaterdag 17 november, 16:15, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 17 nov. 16:15: Prima Donna Kaas Huizen DS 3 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D FK, Datum: zaterdag 17 november, 16:15, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 17 nov. 16:15: Prima Donna Kaas Huizen DS 3 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D FK, Datum: zaterdag 17 november, 16:15, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 16:30: Invicta DS 3 - AETOS DS 12

    Wedstrijd: 5000D4N HI, Datum: zaterdag 17 november, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AH, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Taurus DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:30, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:30, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:30, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:30, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:30, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 17 nov. 17:30: Vollverijs MB 2 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 HI, Datum: zaterdag 17 november, 17:30, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 17 nov. 19:00: Spaarnestad DS 4 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB GJ, Datum: zaterdag 17 november, 19:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 17 nov. 19:00: Spaarnestad DS 4 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB GJ, Datum: zaterdag 17 november, 19:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 17 nov. 19:00: Spaarnestad DS 4 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB GJ, Datum: zaterdag 17 november, 19:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 17 nov. 19:30: Sudosa-Desto HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH FK, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 100, 9402KG ASSEN

  • 17 nov. 19:30: Sudosa-Desto HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH FK, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 100, 9402KG ASSEN

  • 17 nov. 19:30: Sudosa-Desto HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH FK, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: Sporthal Olympus, Mr Groen v Prinstererln 100, 9402KG ASSEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 19:30: VoCASA HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DE, Datum: zaterdag 17 november, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 17 nov. 9:00: Prima Donna Kaas Huizen MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 EA, Datum: zaterdag 17 november, 9:00, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 17 nov. 9:00: Prima Donna Kaas Huizen MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 EA, Datum: zaterdag 17 november, 9:00, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 17 nov. 9:00: Prima Donna Kaas Huizen MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 EA, Datum: zaterdag 17 november, 9:00, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 17 nov. 9:30: Forza Hoogland MA 5 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 FB, Datum: zaterdag 17 november, 9:30, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 17 nov. 9:30: Forza Hoogland MA 5 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 FB, Datum: zaterdag 17 november, 9:30, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 17 nov. 9:30: Forza Hoogland MA 5 - AVV Keistad MA 3

    Wedstrijd: 3000MA2F1 FB, Datum: zaterdag 17 november, 9:30, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 17 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 2 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 FE, Datum: zaterdag 17 november, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 17 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 2 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 FE, Datum: zaterdag 17 november, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 17 nov. 9:30: Switch Hooglanderveen MA 2 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 FE, Datum: zaterdag 17 november, 9:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH EH, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH FG, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 17 okt. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: woensdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Wilhelmina DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Wilhelmina DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Wilhelmina DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Voleem DS 2

    Wedstrijd: 3000D2F LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Voleem DS 2

    Wedstrijd: 3000D2F LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Voleem DS 2

    Wedstrijd: 3000D2F LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Wilhelmina DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Wilhelmina DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Wilhelmina DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Wilhelmina DS 4

    Wedstrijd: 3000D3H LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Wilhelmina DS 4

    Wedstrijd: 3000D3H LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 19:30: AVV Keistad DS 7 - Wilhelmina DS 4

    Wedstrijd: 3000D3H LK, Datum: vrijdag 18 januari, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad DS 8 - The Smashers DS 2

    Wedstrijd: 3000D4B HG, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad DS 8 - The Smashers DS 2

    Wedstrijd: 3000D4B HG, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad DS 8 - The Smashers DS 2

    Wedstrijd: 3000D4B HG, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Wilhelmina HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E LK, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Wilhelmina HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E LK, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Wilhelmina HS 2

    Wedstrijd: 3000H2E LK, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Wilhelmina HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LK, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Wilhelmina HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LK, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Wilhelmina HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LK, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Switch Hooglanderveen HS 4

    Wedstrijd: 3000H4C HG, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Switch Hooglanderveen HS 4

    Wedstrijd: 3000H4C HG, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Switch Hooglanderveen HS 4

    Wedstrijd: 3000H4C HG, Datum: vrijdag 18 januari, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 18 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 5 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E FE, Datum: vrijdag 18 januari, 21:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 18 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 5 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E FE, Datum: vrijdag 18 januari, 21:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 18 jan. 21:30: Prima Donna Kaas Huizen HS 5 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E FE, Datum: vrijdag 18 januari, 21:30, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN

  • 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 - Vollverijs HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C HG, Datum: maandag 18 maart, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 - Vollverijs HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C HG, Datum: maandag 18 maart, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 - Vollverijs HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C HG, Datum: maandag 18 maart, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 - Vollverijs HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C HG, Datum: maandag 18 maart, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 - Vollverijs HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C HG, Datum: maandag 18 maart, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 18 mrt. 20:30: DIOS HS 2 - Vollverijs HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C HG, Datum: maandag 18 maart, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 18 okt. 19:00: SSS DS 10 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N AH, Datum: donderdag 18 oktober, 19:00, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 0:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 19 jan. 13:00: Forza Hoogland DS 4 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D LK, Datum: zaterdag 19 januari, 13:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 19 jan. 13:00: Forza Hoogland DS 4 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D LK, Datum: zaterdag 19 januari, 13:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 19 jan. 13:00: Forza Hoogland DS 4 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D LK, Datum: zaterdag 19 januari, 13:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 19 jan. 13:00: Spaarnestad HS 3 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB LK, Datum: zaterdag 19 januari, 13:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 19 jan. 13:00: Spaarnestad HS 3 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB LK, Datum: zaterdag 19 januari, 13:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 19 jan. 13:00: Spaarnestad HS 3 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB LK, Datum: zaterdag 19 januari, 13:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 - Halley DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HC, Datum: zaterdag 19 januari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 - Halley DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HC, Datum: zaterdag 19 januari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 - Halley DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HC, Datum: zaterdag 19 januari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 - Halley DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HC, Datum: zaterdag 19 januari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 - Halley DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HC, Datum: zaterdag 19 januari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 13:45: DIOS DS 1 - Halley DS 2

    Wedstrijd: 5000DPB HC, Datum: zaterdag 19 januari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 2 - The Sport Box - USV Protos DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JA, Datum: zaterdag 19 januari, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 2 - The Sport Box - USV Protos DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JA, Datum: zaterdag 19 januari, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 2 - The Sport Box - USV Protos DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB JA, Datum: zaterdag 19 januari, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 9 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LK, Datum: zaterdag 19 januari, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 9 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LK, Datum: zaterdag 19 januari, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 14:30: AVV Keistad DS 9 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 3

    Wedstrijd: 3000D4A LK, Datum: zaterdag 19 januari, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 15:00: Spaarnestad HS 2 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH LK, Datum: zaterdag 19 januari, 15:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 19 jan. 15:00: Spaarnestad HS 2 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH LK, Datum: zaterdag 19 januari, 15:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 19 jan. 15:00: Spaarnestad HS 2 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH LK, Datum: zaterdag 19 januari, 15:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM

  • 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 - Vollverijs DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C IB, Datum: zaterdag 19 januari, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 - Vollverijs DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C IB, Datum: zaterdag 19 januari, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 - Vollverijs DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C IB, Datum: zaterdag 19 januari, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 - Vollverijs DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C IB, Datum: zaterdag 19 januari, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 - Vollverijs DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C IB, Datum: zaterdag 19 januari, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 16:00: DIOS DS 2 - Vollverijs DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C IB, Datum: zaterdag 19 januari, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 16:30: Invicta DS 3 - Setash DS 4

    Wedstrijd: 5000D4N HC, Datum: zaterdag 19 januari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 19 jan. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JA, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JA, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2

    Wedstrijd: 90002CD JA, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AG, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - Next Volley Dordrecht DS 1

    Wedstrijd: 90002DD HC, Datum: zaterdag 19 januari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 - Fellini Vips HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IB, Datum: zaterdag 19 januari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 - Fellini Vips HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IB, Datum: zaterdag 19 januari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 - Fellini Vips HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IB, Datum: zaterdag 19 januari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 - Fellini Vips HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IB, Datum: zaterdag 19 januari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 - Fellini Vips HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IB, Datum: zaterdag 19 januari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 18:00: DIOS HS 1 - Fellini Vips HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IB, Datum: zaterdag 19 januari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 jan. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH LK, Datum: zaterdag 19 januari, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 19 jan. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH LK, Datum: zaterdag 19 januari, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 19 jan. 18:30: Springendal-Set-Up`65 HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH LK, Datum: zaterdag 19 januari, 18:30, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zaterdag 19 januari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 jan. 20:00: Zaanstad HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JD, Datum: zaterdag 19 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 - S en O HS 1

    Wedstrijd: 5000H3C HL, Datum: maandag 19 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 - S en O HS 1

    Wedstrijd: 5000H3C HL, Datum: maandag 19 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 - S en O HS 1

    Wedstrijd: 5000H3C HL, Datum: maandag 19 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 - S en O HS 1

    Wedstrijd: 5000H3C HL, Datum: maandag 19 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 - S en O HS 1

    Wedstrijd: 5000H3C HL, Datum: maandag 19 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 nov. 20:30: DIOS HS 2 - S en O HS 1

    Wedstrijd: 5000H3C HL, Datum: maandag 19 november, 20:30, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 19 okt. 18:45: DOSC JC 1 - AVV Keistad JC 2

    Wedstrijd: 3000JC2C1 CA, Datum: vrijdag 19 oktober, 18:45, Speellocatie: Sportpark Den Dolder, Willem Arntszlaan 92, 3734EJ DEN DOLDER

  • 19 okt. 18:45: DOSC JC 1 - AVV Keistad JC 2

    Wedstrijd: 3000JC2C1 CA, Datum: vrijdag 19 oktober, 18:45, Speellocatie: Sportpark Den Dolder, Willem Arntszlaan 92, 3734EJ DEN DOLDER

  • 19 okt. 18:45: DOSC JC 1 - AVV Keistad JC 2

    Wedstrijd: 3000JC2C1 CA, Datum: vrijdag 19 oktober, 18:45, Speellocatie: Sportpark Den Dolder, Willem Arntszlaan 92, 3734EJ DEN DOLDER

  • 19 okt. 19:00: KSV DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C KI, Datum: vrijdag 19 oktober, 19:00, Speellocatie: de Bult, Kapelweg 17, 7134NJ VRAGENDER

  • 19 okt. 19:00: KSV DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C KI, Datum: vrijdag 19 oktober, 19:00, Speellocatie: de Bult, Kapelweg 17, 7134NJ VRAGENDER

  • 19 okt. 19:00: KSV DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C KI, Datum: vrijdag 19 oktober, 19:00, Speellocatie: de Bult, Kapelweg 17, 7134NJ VRAGENDER

  • 19 okt. 19:00: KSV DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C KI, Datum: vrijdag 19 oktober, 19:00, Speellocatie: de Bult, Kapelweg 17, 7134NJ VRAGENDER

  • 19 okt. 19:00: KSV DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C KI, Datum: vrijdag 19 oktober, 19:00, Speellocatie: de Bult, Kapelweg 17, 7134NJ VRAGENDER

  • 19 okt. 19:00: KSV DS 1 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C KI, Datum: vrijdag 19 oktober, 19:00, Speellocatie: de Bult, Kapelweg 17, 7134NJ VRAGENDER

  • 19 okt. 20:00: Oberon DS 2 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 19 okt. 20:00: Oberon DS 2 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 19 okt. 20:00: Oberon DS 2 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 19 okt. 20:00: vv Nederhorst DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 20:00: vv Nederhorst DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 20:00: vv Nederhorst DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 21:00: Gemini S HS 3 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E DE, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:00, Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a, 1216SK HILVERSUM

  • 19 okt. 21:00: Gemini S HS 3 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E DE, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:00, Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a, 1216SK HILVERSUM

  • 19 okt. 21:00: Gemini S HS 3 - AVV Keistad HS 6

    Wedstrijd: 3000H2E DE, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:00, Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a, 1216SK HILVERSUM

  • 19 okt. 21:30: vv Nederhorst DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B FH, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:30, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 21:30: vv Nederhorst DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B FH, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:30, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 21:30: vv Nederhorst DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B FH, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:30, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 21:30: vv Nederhorst HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:30, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 21:30: vv Nederhorst HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:30, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 okt. 21:30: vv Nederhorst HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F JL, Datum: vrijdag 19 oktober, 21:30, Speellocatie: De Blijk, Blijklaan 3, 1394KA NEDERHORST DEN BERG

  • 19 sep. 19:30: The Phantoms DS 1 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F DI, Datum: woensdag 19 september, 19:30, Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39, 6983AD DOESBURG

  • 19 sep. 19:30: The Phantoms DS 1 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F DI, Datum: woensdag 19 september, 19:30, Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39, 6983AD DOESBURG

  • 19 sep. 19:30: The Phantoms DS 1 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F DI, Datum: woensdag 19 september, 19:30, Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39, 6983AD DOESBURG

  • 19 sep. 19:30: The Phantoms DS 1 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F DI, Datum: woensdag 19 september, 19:30, Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39, 6983AD DOESBURG

  • 19 sep. 19:30: The Phantoms DS 1 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F DI, Datum: woensdag 19 september, 19:30, Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39, 6983AD DOESBURG

  • 19 sep. 19:30: The Phantoms DS 1 - DIOS DS 3

    Wedstrijd: 5000D4F DI, Datum: woensdag 19 september, 19:30, Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39, 6983AD DOESBURG

  • 19 sep. 21:00: Morgana DVO DS 3 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C DI, Datum: woensdag 19 september, 21:00, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 19 sep. 21:00: Morgana DVO DS 3 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C DI, Datum: woensdag 19 september, 21:00, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 19 sep. 21:00: Morgana DVO DS 3 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C DI, Datum: woensdag 19 september, 21:00, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 19 sep. 21:00: Morgana DVO DS 3 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C DI, Datum: woensdag 19 september, 21:00, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 19 sep. 21:00: Morgana DVO DS 3 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C DI, Datum: woensdag 19 september, 21:00, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 19 sep. 21:00: Morgana DVO DS 3 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C DI, Datum: woensdag 19 september, 21:00, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 2 apr. 21:00: BVC'73 HS 4 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C FH, Datum: dinsdag 2 april, 21:00, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM

  • 2 apr. 21:00: BVC'73 HS 4 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C FH, Datum: dinsdag 2 april, 21:00, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM

  • 2 apr. 21:00: BVC'73 HS 4 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C FH, Datum: dinsdag 2 april, 21:00, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM

  • 2 apr. 21:00: BVC'73 HS 4 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C FH, Datum: dinsdag 2 april, 21:00, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM

  • 2 apr. 21:00: BVC'73 HS 4 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C FH, Datum: dinsdag 2 april, 21:00, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM

  • 2 apr. 21:00: BVC'73 HS 4 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C FH, Datum: dinsdag 2 april, 21:00, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM

  • 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Skopein Wivoc DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HA, Datum: zaterdag 2 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Skopein Wivoc DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HA, Datum: zaterdag 2 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Skopein Wivoc DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HA, Datum: zaterdag 2 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Skopein Wivoc DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HA, Datum: zaterdag 2 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Skopein Wivoc DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HA, Datum: zaterdag 2 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 13:45: DIOS DS 1 - Skopein Wivoc DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HA, Datum: zaterdag 2 februari, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 14:30: US HS 4 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB IK, Datum: zaterdag 2 februari, 14:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 2 feb. 14:30: US HS 4 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB IK, Datum: zaterdag 2 februari, 14:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 2 feb. 14:30: US HS 4 - AVV Keistad HS 3

    Wedstrijd: 3000HPB IK, Datum: zaterdag 2 februari, 14:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM

  • 2 feb. 15:00: Armixtos HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C IK, Datum: zaterdag 2 februari, 15:00, Speellocatie: Sportcentrum de Pijp, Lizzy Ansinghstraat 88, 1072RD AMSTERDAM

  • 2 feb. 15:00: Armixtos HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C IK, Datum: zaterdag 2 februari, 15:00, Speellocatie: Sportcentrum de Pijp, Lizzy Ansinghstraat 88, 1072RD AMSTERDAM

  • 2 feb. 15:00: Armixtos HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C IK, Datum: zaterdag 2 februari, 15:00, Speellocatie: Sportcentrum de Pijp, Lizzy Ansinghstraat 88, 1072RD AMSTERDAM

  • 2 feb. 15:00: Irene DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD LJ, Datum: zaterdag 2 februari, 15:00, Speellocatie: Kees Boekehal, Kees Boekelaan 18, 3723BA BILTHOVEN

  • 2 feb. 15:00: Irene DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD LJ, Datum: zaterdag 2 februari, 15:00, Speellocatie: Kees Boekehal, Kees Boekelaan 18, 3723BA BILTHOVEN

  • 2 feb. 15:00: Irene DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD LJ, Datum: zaterdag 2 februari, 15:00, Speellocatie: Kees Boekehal, Kees Boekelaan 18, 3723BA BILTHOVEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 16:30: Invicta DS 3 - SSS DS 10

    Wedstrijd: 5000D4N HA, Datum: zaterdag 2 februari, 16:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal Arnhem HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 17:00: HLB Van Daal/DS DS 1 - VC Velden DS 2

    Wedstrijd: 90002DD HA, Datum: zaterdag 2 februari, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 25, 5275BJ DEN DUNGEN

  • 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 - SV Loil DS 2

    Wedstrijd: 5000D4F IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 - SV Loil DS 2

    Wedstrijd: 5000D4F IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 - SV Loil DS 2

    Wedstrijd: 5000D4F IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 - SV Loil DS 2

    Wedstrijd: 5000D4F IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 - SV Loil DS 2

    Wedstrijd: 5000D4F IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS DS 3 - SV Loil DS 2

    Wedstrijd: 5000D4F IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Skopein Wivoc HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Skopein Wivoc HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Skopein Wivoc HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Skopein Wivoc HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Skopein Wivoc HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:00: DIOS HS 1 - Skopein Wivoc HS 1

    Wedstrijd: 50003AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 2 feb. 18:30: FOOX Olhaco HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:30, Speellocatie: Trasselt, Tilber 5, 7908PB HOOGEVEEN

  • 2 feb. 18:30: FOOX Olhaco HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:30, Speellocatie: Trasselt, Tilber 5, 7908PB HOOGEVEEN

  • 2 feb. 18:30: FOOX Olhaco HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH IK, Datum: zaterdag 2 februari, 18:30, Speellocatie: Trasselt, Tilber 5, 7908PB HOOGEVEEN

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Achterhoek Orion HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 2 februari, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zaterdag 2 februari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 feb. 20:30: VoCASA HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH DF, Datum: zaterdag 2 februari, 20:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN

  • 2 mrt. 17:00: VC Sneek HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH GK, Datum: zaterdag 2 maart, 17:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

  • 2 mrt. 17:00: VC Sneek HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH GK, Datum: zaterdag 2 maart, 17:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

  • 2 mrt. 17:00: VC Sneek HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH GK, Datum: zaterdag 2 maart, 17:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 3 - Forza Hoogland DS 1

    Wedstrijd: 3000DPB LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Forza Hoogland DS 5

    Wedstrijd: 3000D2G LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Forza Hoogland DS 5

    Wedstrijd: 3000D2G LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Forza Hoogland DS 5

    Wedstrijd: 3000D2G LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 9 - VC Allvo DS 7

    Wedstrijd: 3000D4A LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 9 - VC Allvo DS 7

    Wedstrijd: 3000D4A LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad DS 9 - VC Allvo DS 7

    Wedstrijd: 3000D4A LD, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 - VC Allvo HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E EC, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 - VC Allvo HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E EC, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 19:30: AVV Keistad HS 6 - VC Allvo HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E EC, Datum: vrijdag 2 november, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Oberon DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HB, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Oberon DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HB, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Oberon DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HB, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Gemini S HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E LD, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Gemini S HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E LD, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Gemini S HS 3

    Wedstrijd: 3000H2E LD, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 - VC Allvo HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LD, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 - VC Allvo HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LD, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 7 - VC Allvo HS 4

    Wedstrijd: 3000H3F LD, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2

    Wedstrijd: 3000H4C HB, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2

    Wedstrijd: 3000H4C HB, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 nov. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 2

    Wedstrijd: 3000H4C HB, Datum: vrijdag 2 november, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 2 okt. 20:15: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:15: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:15: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:15: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:15: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:15: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:45: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:45: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:45: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:45: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:45: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 20:45: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC, Datum: dinsdag 2 oktober, 20:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 21:45: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 21:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 21:45: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 21:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 21:45: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 21:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 21:45: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 21:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 21:45: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 21:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 21:45: Blauw-wit HR 2 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1BC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 21:45, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 22:15: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 22:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 22:15: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 22:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 22:15: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 22:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 22:15: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 22:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 22:15: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 22:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 2 okt. 22:15: Seesing Personeel Orion HR 3 - DIOS HR 1

    Wedstrijd: 5000RPH1D1AC-2, Datum: dinsdag 2 oktober, 22:15, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HF, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 0:00: WSV MC 1 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2, 7231NE WARNSVELD

  • 20 okt. 0:00: WSV MC 1 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2, 7231NE WARNSVELD

  • 20 okt. 0:00: WSV MC 1 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2, 7231NE WARNSVELD

  • 20 okt. 0:00: WSV MC 1 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2, 7231NE WARNSVELD

  • 20 okt. 0:00: WSV MC 1 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2, 7231NE WARNSVELD

  • 20 okt. 0:00: WSV MC 1 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2, 7231NE WARNSVELD

  • 20 okt. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Sovoco MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AE, Datum: zaterdag 20 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Sovoco MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AE, Datum: zaterdag 20 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Sovoco MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AE, Datum: zaterdag 20 oktober, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 10:45: VV Utrecht MA 1 - AVV Keistad MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 BD, Datum: zaterdag 20 oktober, 10:45, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT

  • 20 okt. 10:45: VV Utrecht MA 1 - AVV Keistad MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 BD, Datum: zaterdag 20 oktober, 10:45, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT

  • 20 okt. 10:45: VV Utrecht MA 1 - AVV Keistad MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 BD, Datum: zaterdag 20 oktober, 10:45, Speellocatie: Galgenwaard Sportcentrum, Herculesplein 341, 3584AA UTRECHT

  • 20 okt. 11:00: Forza Hoogland MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 DA, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 20 okt. 11:00: Forza Hoogland MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 DA, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 20 okt. 11:00: Forza Hoogland MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 DA, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 11:15: SSS MB 3 - Woudenberg MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2O1 LD, Datum: zaterdag 20 oktober, 11:15, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Lovoc DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Lovoc DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Lovoc DS 1

    Wedstrijd: 3000D1D KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Prima Donna Kaas Huizen JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CF, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Prima Donna Kaas Huizen JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CF, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad JC 1 - Prima Donna Kaas Huizen JC 1

    Wedstrijd: 3000JCHA1 CF, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad MA 3 - Forza Hoogland MA 5

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BF, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad MA 3 - Forza Hoogland MA 5

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BF, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 12:30: AVV Keistad MA 3 - Forza Hoogland MA 5

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BF, Datum: zaterdag 20 oktober, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 13:00: Skopein Wivoc MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 13:00: Skopein Wivoc MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 13:00: Skopein Wivoc MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 13:00: Skopein Wivoc MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 13:00: Skopein Wivoc MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 13:00: Skopein Wivoc MC 1 - DIOS MC 1

    Wedstrijd: 5000MC2H1 AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 13:30: Morgana DVO MA 1 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 20 okt. 13:30: Morgana DVO MA 1 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 20 okt. 13:30: Morgana DVO MA 1 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 20 okt. 13:30: Morgana DVO MA 1 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 20 okt. 13:30: Morgana DVO MA 1 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 20 okt. 13:30: Morgana DVO MA 1 - DIOS MA 1

    Wedstrijd: 5000MA2D1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD

  • 20 okt. 14:00: WIK Steenderen MB 1 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:00, Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3, 7221BA STEENDEREN

  • 20 okt. 14:00: WIK Steenderen MB 1 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:00, Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3, 7221BA STEENDEREN

  • 20 okt. 14:00: WIK Steenderen MB 1 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:00, Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3, 7221BA STEENDEREN

  • 20 okt. 14:00: WIK Steenderen MB 1 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:00, Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3, 7221BA STEENDEREN

  • 20 okt. 14:00: WIK Steenderen MB 1 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:00, Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3, 7221BA STEENDEREN

  • 20 okt. 14:00: WIK Steenderen MB 1 - DIOS MB 1

    Wedstrijd: 5000MB2F1 KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:00, Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3, 7221BA STEENDEREN

  • 20 okt. 14:30: AVV Keistad DS 2 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 14:30: AVV Keistad DS 2 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 14:30: AVV Keistad DS 2 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 14:30: AVV Keistad HS 2 - Wereldvrede US HS 3

    Wedstrijd: 30003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 14:30: AVV Keistad HS 2 - Wereldvrede US HS 3

    Wedstrijd: 30003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 14:30: AVV Keistad HS 2 - Wereldvrede US HS 3

    Wedstrijd: 30003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 14:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 20 okt. 14:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 20 okt. 14:30: KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 1 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 14:30, Speellocatie: Banninghal, Banningstraat 1, 3769AA SOESTERBERG

  • 20 okt. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 15:00: Skopein Wivoc HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 15:00: Voleem MA 1 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 BE, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 20 okt. 15:00: Voleem MA 1 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 BE, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 20 okt. 15:00: Voleem MA 1 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 BE, Datum: zaterdag 20 oktober, 15:00, Speellocatie: De Hilt, Hasselaarlaan 1 a, 3755AV EEMNES

  • 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 3 - US HS 4

    Wedstrijd: 3000HPB KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 3 - US HS 4

    Wedstrijd: 3000HPB KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 3 - US HS 4

    Wedstrijd: 3000HPB KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Armixtos HS 1

    Wedstrijd: 3000H1C KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Armixtos HS 1

    Wedstrijd: 3000H1C KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 16:30: AVV Keistad HS 4 - Armixtos HS 1

    Wedstrijd: 3000H1C KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Irene DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Irene DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 17:00: AVV Keistad DS 1 - Irene DS 1

    Wedstrijd: 90002CD JL, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AD, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 20 okt. 17:00: Skopein Wivoc DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 17:00: Skopein Wivoc DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 17:00: Skopein Wivoc DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 17:00: Skopein Wivoc DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 17:00: Skopein Wivoc DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 17:00: Skopein Wivoc DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:00, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 20 oktober, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 20 okt. 19:15: AVV Keistad HS 1 - FOOX Olhaco HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 19:15: AVV Keistad HS 1 - FOOX Olhaco HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 19:15: AVV Keistad HS 1 - FOOX Olhaco HS 1

    Wedstrijd: 90001AH KI, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:15: VC Velden DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD AH, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:15, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1, 5941CP VELDEN

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 19:30: TT Papendal Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 19:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 20:00: Zaanstad HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JG, Datum: zaterdag 20 oktober, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 - VCV MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 - VCV MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 2 - VCV MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Afas-LEOS MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BD, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Afas-LEOS MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BD, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Afas-LEOS MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BD, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 9:00: Seesing Personeel Orion JB 1 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 20 okt. 9:00: Sovoco JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 FD, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 20 okt. 9:00: Sovoco JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 FD, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 20 okt. 9:00: Sovoco JB 1 - AVV Keistad JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 FD, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST

  • 20 okt. 9:30: Forza Hoogland MB 3 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:30, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:30: Forza Hoogland MB 3 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:30, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 20 okt. 9:30: Forza Hoogland MB 3 - AVV Keistad MB 2

    Wedstrijd: 3000MB2J1 BA, Datum: zaterdag 20 oktober, 9:30, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 20 sep. 21:00: MEVO HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C EH, Datum: donderdag 20 september, 21:00, Speellocatie: 't Kempken, Goorweg 1, 7104BB WINTERSWIJK MEDDO

  • 20 sep. 21:00: MEVO HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C EH, Datum: donderdag 20 september, 21:00, Speellocatie: 't Kempken, Goorweg 1, 7104BB WINTERSWIJK MEDDO

  • 20 sep. 21:00: MEVO HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C EH, Datum: donderdag 20 september, 21:00, Speellocatie: 't Kempken, Goorweg 1, 7104BB WINTERSWIJK MEDDO

  • 20 sep. 21:00: MEVO HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C EH, Datum: donderdag 20 september, 21:00, Speellocatie: 't Kempken, Goorweg 1, 7104BB WINTERSWIJK MEDDO

  • 20 sep. 21:00: MEVO HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C EH, Datum: donderdag 20 september, 21:00, Speellocatie: 't Kempken, Goorweg 1, 7104BB WINTERSWIJK MEDDO

  • 20 sep. 21:00: MEVO HS 1 - DIOS HS 2

    Wedstrijd: 5000H3C EH, Datum: donderdag 20 september, 21:00, Speellocatie: 't Kempken, Goorweg 1, 7104BB WINTERSWIJK MEDDO

  • 21 jan. 19:00: AMVJ-Martinus DS 3 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F EL, Datum: maandag 21 januari, 19:00, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN

  • 21 jan. 19:00: AMVJ-Martinus DS 3 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F EL, Datum: maandag 21 januari, 19:00, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN

  • 21 jan. 19:00: AMVJ-Martinus DS 3 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F EL, Datum: maandag 21 januari, 19:00, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN

  • 21 nov. 19:30: Touché '86 HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F HL, Datum: woensdag 21 november, 19:30, Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2, 3741CR BAARN

  • 21 nov. 19:30: Touché '86 HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F HL, Datum: woensdag 21 november, 19:30, Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2, 3741CR BAARN

  • 21 nov. 19:30: Touché '86 HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F HL, Datum: woensdag 21 november, 19:30, Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2, 3741CR BAARN

  • 21 nov. 21:00: Touché '86 DS 1 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H HL, Datum: woensdag 21 november, 21:00, Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2, 3741CR BAARN

  • 21 nov. 21:00: Touché '86 DS 1 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H HL, Datum: woensdag 21 november, 21:00, Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2, 3741CR BAARN

  • 21 nov. 21:00: Touché '86 DS 1 - AVV Keistad DS 7

    Wedstrijd: 3000D3H HL, Datum: woensdag 21 november, 21:00, Speellocatie: De Trits, Goeman Borgesiuslaan 2, 3741CR BAARN

  • 21 sep. 18:45: Almere Buiten MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 FA, Datum: vrijdag 21 september, 18:45, Speellocatie: Almere Buiten, A Boekenweg 1, 1333VD ALMERE

  • 21 sep. 18:45: Almere Buiten MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 FA, Datum: vrijdag 21 september, 18:45, Speellocatie: Almere Buiten, A Boekenweg 1, 1333VD ALMERE

  • 21 sep. 18:45: Almere Buiten MB 1 - AVV Keistad MB 1

    Wedstrijd: 3000MB1D1 FA, Datum: vrijdag 21 september, 18:45, Speellocatie: Almere Buiten, A Boekenweg 1, 1333VD ALMERE

  • 21 sep. 19:00: Gemini S MB 3 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 EF, Datum: vrijdag 21 september, 19:00, Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a, 1216SK HILVERSUM

  • 21 sep. 19:00: Gemini S MB 3 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 EF, Datum: vrijdag 21 september, 19:00, Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a, 1216SK HILVERSUM

  • 21 sep. 19:00: Gemini S MB 3 - AVV Keistad MB 3

    Wedstrijd: 3000MB3A1 EF, Datum: vrijdag 21 september, 19:00, Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a, 1216SK HILVERSUM

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 3 - The Sport Box - USV Protos DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 3 - The Sport Box - USV Protos DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 3 - The Sport Box - USV Protos DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Prima Donna Kaas Huizen DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Prima Donna Kaas Huizen DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 5 - Prima Donna Kaas Huizen DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Unicornus DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Unicornus DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad DS 6 - Unicornus DS 2

    Wedstrijd: 3000D2G LA, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Salvo '67 HS 1

    Wedstrijd: 3000H2E EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Salvo '67 HS 1

    Wedstrijd: 3000H2E EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: AVV Keistad HS 6 - Salvo '67 HS 1

    Wedstrijd: 3000H2E EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 19:30: The Smashers MC 1 - AVV Keistad MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 AC, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 21 sep. 19:30: The Smashers MC 1 - AVV Keistad MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 AC, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 21 sep. 19:30: The Smashers MC 1 - AVV Keistad MC 3

    Wedstrijd: 3000MC2E1 AC, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 19:30: WaHo DS 8 - Invicta DS 3

    Wedstrijd: 5000D4N EH, Datum: vrijdag 21 september, 19:30, Speellocatie: De Bongerd, Bornsesteeg 2, 6708PE WAGENINGEN

  • 21 sep. 20:00: Oberon DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D BK, Datum: vrijdag 21 september, 20:00, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 21 sep. 20:00: Oberon DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D BK, Datum: vrijdag 21 september, 20:00, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 21 sep. 20:00: Oberon DS 1 - AVV Keistad DS 4

    Wedstrijd: 3000D1D BK, Datum: vrijdag 21 september, 20:00, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 21 sep. 21:00: VV Forza DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB EH, Datum: vrijdag 21 september, 21:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 21 sep. 21:00: VV Forza DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB EH, Datum: vrijdag 21 september, 21:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 21 sep. 21:00: VV Forza DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB EH, Datum: vrijdag 21 september, 21:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 21 sep. 21:00: VV Forza DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB EH, Datum: vrijdag 21 september, 21:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 21 sep. 21:00: VV Forza DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB EH, Datum: vrijdag 21 september, 21:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 21 sep. 21:00: VV Forza DS 1 - DIOS DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB EH, Datum: vrijdag 21 september, 21:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad DS 8 - Unicornus DS 4

    Wedstrijd: 3000D4B HA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 4

    Wedstrijd: 3000H2E LA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 4

    Wedstrijd: 3000H2E LA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 4

    Wedstrijd: 3000H2E LA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Almere Buiten HS 3

    Wedstrijd: 3000H3F LA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Almere Buiten HS 3

    Wedstrijd: 3000H3F LA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 7 - Almere Buiten HS 3

    Wedstrijd: 3000H3F LA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: AVV Keistad HS 8 - Oberon HS 3

    Wedstrijd: 3000H4C HA, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 21 sep. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH BK, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK

  • 21 sep. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH BK, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK

  • 21 sep. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - AVV Keistad HS 2

    Wedstrijd: 30003AH BK, Datum: vrijdag 21 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK

  • 21 sep. 21:30: Oberon HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C BK, Datum: vrijdag 21 september, 21:30, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 21 sep. 21:30: Oberon HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C BK, Datum: vrijdag 21 september, 21:30, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 21 sep. 21:30: Oberon HS 1 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C BK, Datum: vrijdag 21 september, 21:30, Speellocatie: Aetsveld, Mr.C. Kooimancentrum 1, 1383ED WEESP

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 0:00: Achterhoek Orion HS 1 - SV Land Taurus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH HG, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 16:00: TT Papendal Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1

    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1

    Wedstrijd: 9000EH AE, Datum: zaterdag 22 december, 17:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 17:30: Sliedrecht Sport HS 1 - VoCASA HS 1

    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 22 december, 17:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 dec. 20:00: Zaanstad HS 1 - Draisma Dynamo HS 1

    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 22 december, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN

  • 22 mrt. 19:30: The Smashers DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B GH-2, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 19:30: The Smashers DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B GH-2, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 19:30: The Smashers DS 2 - AVV Keistad DS 8

    Wedstrijd: 3000D4B GH-2, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 19:30: The Smashers HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F BL, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 19:30: The Smashers HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F BL, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 19:30: The Smashers HS 2 - AVV Keistad HS 7

    Wedstrijd: 3000H3F BL, Datum: vrijdag 22 maart, 19:30, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 20:00: Lovoc HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E BL, Datum: vrijdag 22 maart, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 22 mrt. 20:00: Lovoc HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E BL, Datum: vrijdag 22 maart, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 22 mrt. 20:00: Lovoc HS 2 - AVV Keistad HS 5

    Wedstrijd: 3000H2E BL, Datum: vrijdag 22 maart, 20:00, Speellocatie: Spz Eikenrode, Laan van Eikenrode 49, 1231BN LOOSDRECHT

  • 22 mrt. 20:15: Almere Buiten DS 1 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F BL, Datum: vrijdag 22 maart, 20:15, Speellocatie: Almere Buiten, A Boekenweg 1, 1333VD ALMERE

  • 22 mrt. 20:15: Almere Buiten DS 1 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F BL, Datum: vrijdag 22 maart, 20:15, Speellocatie: Almere Buiten, A Boekenweg 1, 1333VD ALMERE

  • 22 mrt. 20:15: Almere Buiten DS 1 - AVV Keistad DS 5

    Wedstrijd: 3000D2F BL, Datum: vrijdag 22 maart, 20:15, Speellocatie: Almere Buiten, A Boekenweg 1, 1333VD ALMERE

  • 22 mrt. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 4 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C GH-2, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 22 mrt. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 4 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C GH-2, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 22 mrt. 21:15: Switch Hooglanderveen HS 4 - AVV Keistad HS 8

    Wedstrijd: 3000H4C GH-2, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN

  • 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 1 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G BL, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 1 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G BL, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 1 - AVV Keistad DS 6

    Wedstrijd: 3000D2G BL, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A BL, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A BL, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 mrt. 21:15: The Smashers DS 3 - AVV Keistad DS 9

    Wedstrijd: 3000D4A BL, Datum: vrijdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Klaas Bouthal, Schapendrift 64, 1251XH LAREN NH

  • 22 nov. 19:30: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C HI, Datum: donderdag 22 november, 19:30, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 22 nov. 19:30: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C HI, Datum: donderdag 22 november, 19:30, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 22 nov. 19:30: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C HI, Datum: donderdag 22 november, 19:30, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 22 nov. 19:30: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C HI, Datum: donderdag 22 november, 19:30, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 22 nov. 19:30: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C HI, Datum: donderdag 22 november, 19:30, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 22 nov. 19:30: Heva VCV 'Topklimaat in Volleybal' DS 2 - DIOS DS 2

    Wedstrijd: 5000D1C HI, Datum: donderdag 22 november, 19:30, Speellocatie: HYDRA sportcentrum van Pallandt, van Pallandtstraat 8, 7051DE VARSSEVELD

  • 22 okt. 20:30: Van den Hengel / Sovoco DS 1 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000BD1A 54, Datum: maandag 22 oktober, 20:30, Speellocatie: Sportboulevard De Engh, Dalweg 181, 3762AW SOEST

  • 22 okt. 20:30: Van den Hengel / Sovoco DS 1 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000BD1A 54, Datum: maandag 22 oktober, 20:30, Speellocatie: Sportboulevard De Engh, Dalweg 181, 3762AW SOEST

  • 22 okt. 20:30: Van den Hengel / Sovoco DS 1 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000BD1A 54, Datum: maandag 22 oktober, 20:30, Speellocatie: Sportboulevard De Engh, Dalweg 181, 3762AW SOEST

  • 22 sep. 10:30: AVV Keistad JC 2 - DOSC JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AC, Datum: zaterdag 22 september, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 10:30: AVV Keistad JC 2 - DOSC JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AC, Datum: zaterdag 22 september, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 10:30: AVV Keistad JC 2 - DOSC JC 1

    Wedstrijd: 3000JC2C1 AC, Datum: zaterdag 22 september, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Switch Hooglanderveen MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AB, Datum: zaterdag 22 september, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Switch Hooglanderveen MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AB, Datum: zaterdag 22 september, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 10:30: AVV Keistad MC 1 - Switch Hooglanderveen MC 1

    Wedstrijd: 3000MC1C1 AB, Datum: zaterdag 22 september, 10:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 11:00: Forza Hoogland MA 3 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 CE, Datum: zaterdag 22 september, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 11:00: Forza Hoogland MA 3 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 CE, Datum: zaterdag 22 september, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 11:00: Forza Hoogland MA 3 - AVV Keistad MA 2

    Wedstrijd: 3000MA1E1 CE, Datum: zaterdag 22 september, 11:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:00: VCV MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 AB, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL

  • 22 sep. 12:00: VCV MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 AB, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL

  • 22 sep. 12:00: VCV MC 2 - AVV Keistad MC 2

    Wedstrijd: 3000MC2F1 AB, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: West, Veenslag 70, 3905SL VEENENDAAL

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: Volley Tilburg DS 2 - HLB Van Daal/DS DS 1

    Wedstrijd: 90002DD EH, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat), Olympiaplein 382, 5022DX TILBURG

  • 22 sep. 12:00: VV Forza MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 DI, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 22 sep. 12:00: VV Forza MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 DI, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 22 sep. 12:00: VV Forza MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 DI, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 22 sep. 12:00: VV Forza MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 DI, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 22 sep. 12:00: VV Forza MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 DI, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 22 sep. 12:00: VV Forza MC 2 - DIOS MC 2

    Wedstrijd: 5000MC2G1 DI, Datum: zaterdag 22 september, 12:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 7 - Unicornus DS 3

    Wedstrijd: 3000D3H LA, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 7 - Unicornus DS 3

    Wedstrijd: 3000D3H LA, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 7 - Unicornus DS 3

    Wedstrijd: 3000D3H LA, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 9 - Unicornus DS 5

    Wedstrijd: 3000D4A LA, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 9 - Unicornus DS 5

    Wedstrijd: 3000D4A LA, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad DS 9 - Unicornus DS 5

    Wedstrijd: 3000D4A LA, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad JB 1 - Oberon JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 DE, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad JB 1 - Oberon JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 DE, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad JB 1 - Oberon JB 1

    Wedstrijd: 3000JB2C1 DE, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad MA 3 - Forza Hoogland MA 4

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BC, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad MA 3 - Forza Hoogland MA 4

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BC, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 12:30: AVV Keistad MA 3 - Forza Hoogland MA 4

    Wedstrijd: 3000MA2F1 BC, Datum: zaterdag 22 september, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 13:00: Forza Hoogland DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB CJ, Datum: zaterdag 22 september, 13:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 13:00: Forza Hoogland DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB CJ, Datum: zaterdag 22 september, 13:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 13:00: Forza Hoogland DS 2 - AVV Keistad DS 2

    Wedstrijd: 3000DPB CJ, Datum: zaterdag 22 september, 13:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 15:00: Twente '05 JB 2 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 EA, Datum: zaterdag 22 september, 15:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 15:00: Twente '05 JB 2 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 EA, Datum: zaterdag 22 september, 15:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 15:00: Twente '05 JB 2 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 EA, Datum: zaterdag 22 september, 15:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 15:00: Twente '05 JB 2 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 EA, Datum: zaterdag 22 september, 15:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 15:00: Twente '05 JB 2 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 EA, Datum: zaterdag 22 september, 15:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 15:00: Twente '05 JB 2 - DIOS JB 1

    Wedstrijd: 5000JBTA1 EA, Datum: zaterdag 22 september, 15:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 15:45: AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD CJ, Datum: zaterdag 22 september, 15:45, Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 58, 3443CT WOERDEN

  • 22 sep. 15:45: AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD CJ, Datum: zaterdag 22 september, 15:45, Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 58, 3443CT WOERDEN

  • 22 sep. 15:45: AIRCOHEAT VTC Woerden DS 1 - AVV Keistad DS 1

    Wedstrijd: 90002CD CJ, Datum: zaterdag 22 september, 15:45, Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israelslaan 58, 3443CT WOERDEN

  • 22 sep. 17:00: Forza Hoogland MA 1 - AVV Keistad MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 FD, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 17:00: Forza Hoogland MA 1 - AVV Keistad MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 FD, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 17:00: Forza Hoogland MA 1 - AVV Keistad MA 1

    Wedstrijd: 3000MAHB1 FD, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT

  • 22 sep. 17:00: Twente '05 HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH DI, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 17:00: Twente '05 HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH DI, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 17:00: Twente '05 HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH DI, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 17:00: Twente '05 HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH DI, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 17:00: Twente '05 HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH DI, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 17:00: Twente '05 HS 1 - DIOS HS 1

    Wedstrijd: 50003AH DI, Datum: zaterdag 22 september, 17:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE

  • 22 sep. 18:30: Scylla HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH BK, Datum: zaterdag 22 september, 18:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 22 sep. 18:30: Scylla HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH BK, Datum: zaterdag 22 september, 18:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 22 sep. 18:30: Scylla HS 1 - AVV Keistad HS 1

    Wedstrijd: 90001AH BK, Datum: zaterdag 22 september, 18:30, Speellocatie: De Vlinder 1, Hollandseweg 7, 6706KN WAGENINGEN

  • 22 sep. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Kromme Rijn MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BC, Datum: zaterdag 22 september, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Kromme Rijn MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BC, Datum: zaterdag 22 september, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 22 sep. 9:00: AVV Keistad MC 4 - Kromme Rijn MC 1

    Wedstrijd: 3000MC3E1 BC, Datum: zaterdag 22 september, 9:00, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 23 feb. 15:00: VV Amsterdam HS 5 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C AK, Datum: zaterdag 23 februari, 15:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 23 feb. 15:00: VV Amsterdam HS 5 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C AK, Datum: zaterdag 23 februari, 15:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 23 feb. 15:00: VV Amsterdam HS 5 - AVV Keistad HS 4

    Wedstrijd: 3000H1C AK, Datum: zaterdag 23 februari, 15:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM

  • 23 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Gemini S DS 2

    Wedstrijd: 3000D1D KD, Datum: zaterdag 23 maart, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 23 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Gemini S DS 2

    Wedstrijd: 3000D1D KD, Datum: zaterdag 23 maart, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 23 mrt. 12:30: AVV Keistad DS 4 - Gemini S DS 2

    Wedstrijd: 3000D1D KD, Datum: zaterdag 23 maart, 12:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT

  • 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HG, Datum: zaterdag 23 maart, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HG, Datum: zaterdag 23 maart, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HG, Datum: zaterdag 23 maart, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HG, Datum: zaterdag 23 maart, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HG, Datum: zaterdag 23 maart, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 23 mrt. 13:45: DIOS DS 1 - Vollverijs DS 1

    Wedstrijd: 5000DPB HG, Datum: zaterdag 23 maart, 13:45, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO

  • 23 mrt. 14:00: SVU DS 1 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB BL, Datum: zaterdag 23 maart, 14:00, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 23 mrt. 14:00: SVU DS 1 - AVV Keistad DS 3

    Wedstrijd: 3000DPB BL, Datum: zaterdag 23 maart, 14:00, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM AMSTELVEEN

  • 23 mrt. 14:00: SVU DS 1 - AVV Keistad DS 3